lekarz Jolanta Kowalik

Dermatolog

lekarz niestety do "bani". Ocenia stan skóry na odległość, przepisuje mocne i drogie leki bez kompletu informacji...na podstawie zgadywanek.Nie próbuje nawet tłumaczyć na czym polega choroba- byle jakość na każdym kroku.Absolutnie odradzam.

odnoszac sie do komentarza nizej: pierw musza byc "lekkie leki", Pani doktor musi wiedziec jak wasza skora reaguje na niektore skladniki tych "niby lekow", oraz zeby przygotowac skore do tych silniejszych. moja ocena jest w 100% pozytywna. moge z czystym sumieniem polecic tego dermatologa. leki zapisywane przez pania doktor kosztowaly mnie 5zl (x2 szt.), 10zl (2 szt.), plyn do mycia twarzy (x3 szt. ok 10zl), to nie jest duzo, a jesli chodzi o zdrowie i wyglad, to juz w ogole grosze... na zakonczenie chce dodac, aby oceniali tylko ci, ktorzy ...

moja ocena jest w 100% pozytywna. moge z czystym sumieniem polecic tego dermatologa. leki zapisywane przez pania doktor kosztowaly mnie 5zl (x2 szt.), 10zl (2 szt.), plyn do mycia twarzy (x3 szt. ok 10zl), to nie jest duzo, a jesli chodzi o zdrowie i wyglad, to juz w ogole grosze... na zakonczenie chce dodac, aby oceniali tylko ci, ktorzy nie oczekiwali cudow po 1 wizycie. jeszcze raz polecam!

Wg mnie, uprzejma Pani doktor kompletnie sie nie zna na swojej pracy. Jest niekompetentna, robi z pacjentow kroliki doswiadczalne. Stracilam u niej mnostwo pieniedzy, czasu i nerwow. Leczylam sie u niej jakis czas z powodu problemów ze skorą głowy. Nie potrafiła rozpoznac schorzenia i ciągle przypisywala jakies tam "lekkie kosmetyki" bo ciezko bylo to nazwac lekami. Byly drogie i nieskuteczne, a włosów na głowie coraz mniej :( tłumaczyła ze nie ma lekarstwa na tego typu przypadlosć... (bez komentarza)Inny dermatolog juz na pierwszej wizycie rozpoznał moj problem i dał konkretne antybiotyki, płyny, leczniczy szampon. zdecydowanie NIE POLECAM TEGO DERMATOLOGA!!!

absolutnie polecam.pani doktor pomogla mi uporac sie ze sporym problemem mojej cery.

Pani doktor jest bardzo miłą kobietą, jednak co do jej metod leczenia...nie bardo mi one odpowiadają. Odnoszę wrażenie jak by nie miała pojęcia co mi przepisać. A od czasu kiedy zaczęłam do niej chodzić moja cera uległa znacznemu pogorszeniu;/ Ja osobiście nie jestem zbytnio zadowolona z tego lekarza, ale może komuś akurat pomoże:)