dr Jolanta Kucharska-Mazur

Psychiatra

Bardzo dobrym lekarzem była pani doktor kiedyś teraz w pogoni za pieniądzem zgubiła gdzieś serdeczność i poświęcenie

ze wszystkimi opiniami można się zgodzić ale jest róznica między tym jak przyjmuje na Broniewskiego a jak przyjmowała na Traugutta, prywatnie ma si ę z nią wspanialy kontakt, natomiast w szpitalu jesteś zawalona rezydentami a z nią możesz pomówić tylko na obchodach.

Od roku to mój guru.Fantastyczny człowiek,dzięki niej świat zaczyna być dla mnie nie tylko szary

Wspaniały lekarz, mądra kobieta, daje dużo wsparcia i ciepła a przy tym jest osobą silną, kompetentną, profesjonalną. Zawsze można się zwrócić z pytaniem, jest niezwykle zaangażowana w pracę z pacjentami. Ciepłe podejście, ogrom wiedzy i doświadczenia. Niesamowity człowiek, któremu dziękuję, że stanął na mojej trudnej drodze wychodzenia z depresji.

Kompetentny mądry lekarz. Można na nią zawsze liczyć, stara się zawsze pomóc. Lekarz godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Szczecin"?

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin