dr n. med. Jolanta Kukuła-Bukraba

Chodzę do pani doktor od kilku lat, jest moim pierwszym i jak na razie jedynym lekarzem tej specjalizacji. Nie mogę mieć do niej żadnych zastrzeżeń. Podczas wizyty pobiera cytologię, robi usg, bada piersi. Jest uprzejma, wyrozumiała, nie spieszy się przy badaniu, wszystko dokładnie tłumaczy. A to wszystko na NFZ. Lekarz z prawdziwego powołania.

mam ostatnio mieszane uczucia, chociaż uważam że to dobra specjalistka i faktycznie z powołania, robi badanie za każdym razem i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta to po ostatniej wizycie kiedy byłam u niej w 8 tyg ciąży nie zleciła mi żadnych badań nie założyła książeczki ciąży i odesłała w ciąży zagrożonej do poradni przyszpitalnej gdzie 1 termin wyznaczono mi dopiero w 11 tyg ciąży, mogę tłumaczyć to zaniedbanie jedynie zbyt dużą ilością pacjentek u pani dr ponieważ byłam jej długoletnią pacjentką.

Najlepsza ginekolog jaką znam. Bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę, do tego miła i sympatyczna. Nie czuje się u niej wstydu. Godna polecenia! :)

Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza z powołania, z ludzkim podejściem do innego człowieka,będę polecać każdemu!!

zdecydowanie polecam,uratowała mi życie!

zdecydowanie polecam,uratowała mi życie!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Białystok"?

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U

Specjalistyczna Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Antoniuk Fabryczny 10/1
15-741 Białystok

Maciej Urban

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok