lek. dent. Jolanta Kwietniewska

Jest to baaaardzo miła i wyrozumiała pani. Jak boli to nawet w dzien wolny przyjmuje. Moje dzieci tylko do pani Kwietniewskiej chcą i małe i duże SUUUPER STOMATOLOG

Pani Jolanta Kwietniewska jest wspaniałym lekarzem-stomatologiem! Zawsze miła, serdeczna, pomocna, przyjmie o każdej porze, ma przystępne ceny zabiegów dentystycznych i wykonuje je z pasją i ogromną dokładnością. Od kilku lat jestem pacjentką Pani Jolanty i mogę z całego serca ją polecić!

Kompetentny i solidny lekarz ,przy tym bardzo uprzejmy i pomocny.Gorąco polecam.Pacjentka ze Strzybnicy

Witam. Ciesze się że ktos miał odwagę napisać o stosunku p.stomatolog do pacjentów a raczej klientów. Może to natchnie to refleksji.Posiadany certyfikat czy wykształcenie, ALE nie gwarantuje tego że ta p. stomatolog będzie szanowała pacjentów - klientów, niezależnie od grubości portfela.Ta pani swym działaniem zapewnia sobie "tzw ciągłość produkcji". Bo jak by dobrze ząb zrobiła, to by klienta straciła.No, ale poczta pantoflowa działa, dobrego lekarza zawsze się znajomym poleci.... Mój zab dwukrotnie robiony poprawiany, wymaga trzeciej interwencji,no ale tu już nie ....Obserwująć opinie sądze ze opinia "marty" i "michała" to ...

Mój zab dwukrotnie robiony poprawiany, wymaga trzeciej interwencji,no ale tu już nie ....Obserwująć opinie sądze ze opinia "marty" i "michała" to ta sama osoba. Styl pisma, zaczynanie od małej litery zdania, stawiane przecinki i kropki.:))...Pozdrawiam

mam nieodparte wrazenie,ze ktos myli te pania dr z kims innym...bo zarowno ja,jak i tez cala moja rodzina jestesmy odmiennego zdania.cenimy bardzo fachowa wiedza i profesjonalne podejscie pani dr- zreszta potwierdzone licznymi certyfikatami kursow.ponadto pani dr jest specjalista pierwszego stopnia.pozdrawiam.marta

michał -jestem bardzo zadowolony z pracy p.doktor.niedawno usuwała mi ósemke,kt nikt nie chciał mi usunąc,przeszedłem kilka gabinetów ,i dopiero pani doktor podjęła się tego.bardzo się bałem,nic mnie nie bolało , i tak jak pani doktor usuwa,to nikt w okolicy,polecam ten gabinet z całego serca.pacjentów z bólem przyjmuje zawsze,nawet bez rejestracji,jest bardzo uprzejemna,kompetentna i zna się na swoim fachu.cała rodzina się u Niej leczy od lat,i wszyscy jestesmy zadowoleni. polecam ten gabinet gorąco.

4 wizyty + (niby) leczenie kanałowe = dalej bolący i niewyleczony ząb. Oczywiście za każdą wizytę muszę zapłacić.

siemka pani doktor wykonuje swoją pracę profesjonalnie-jest swietnym fachowcem.MA WIEDZE i kullture.

Przeczytałam te 3 wpisy na temat kompetencji Pani Kwietniewskiej jako stomatologa i właściwie nawet nie chce mi się tego komentować. Odnoszę wrażenie, że pisała to jedna osoba. Nie przeczę, że można być niezadowolonym z wizyty u lekarza Ale tak już to bywa, że spowiednika, adwokata i lekarza każdy musi znależć takiego, który wlaśnie jemu będzie odpowiadał. Dziwię się, że ktoś leczy zęby u stomatologa przez 15 lat a nie podejmuje decyzji o zmianie lekarza natychmiast jak tylko dojdzie do wniosku , ze ta jakość leczenia mu nie odpowiada Mam zupełnie ...

Odnoszę wrażenie, że pisała to jedna osoba.
Nie przeczę, że można być niezadowolonym z wizyty u lekarza
Mam zupełnie przeciwne zdanie co do jakości leczenia przez Panią Kwitniewska.
Korzystamy z jej usług całą rodziną już ponad 15 lat i jakos nigdy nie spotkaliśmy się z odmową wytłumaczenia nam co będzie robione i dlaczego tak a nie i naczej.
Zaznaczam, ze nie były to wizyty prywatne więc trudno mówić,że jak się płaci to jest się lepiej traktowanym.
Kążdy ma prawo wyrazić swoją opinię ale może odezwą sie również osoby, które mają inne zdanie niż tylko oskarżanie o niekompetencję i zły sposób leczenia.
Z tego co wiem akurat Pani Kwitniewskiej trudno zarzucić pazerność bo wielu osobom leczy zęby za darmo lub symboliczną opłata, ma masę cierpliwości do nawet bardzo rozhisteryzowanych ze strachu przed dentystą pacjentów, potrafi poświęcić swój wolny czas jeżeli jest to przypadek nagły.
Uważam ,że pisanie tylko zle o Pani Doktor jest bardzo niesprawiedliwe więc proszę tych co mają inne zdanie o zamieszczenie wpisu
Powtarzam, ze każdy musi trafic na takiego lekarza , który wlaśnie jemu odpowiada bo niestety nie jest możliwe zadowolenie wszystkich.
Pani Doktor tak to w życiu bywa,że są osoby zadowolone i takie które narzekają. Ale proszę się tym nie przejmować bo naprawde jest nas wielu zadowolonych i życzymy Pani wszystkiego najlepszego :)

Szczerze nie polecam tego gabinetu. Jestem rozczarowana podejściem i niekompetencją pani doktor. Kiedy byłam ustalić termin wizyty wydawała się miła i wzbudzała zaufanie, jednak kiedy usiadłam na fotelu nie byłam już tego taka pewna. Okazało się, że mam mieć leczenie kanałowe i kiedy zapytałam co to znaczy i poprosiłam o wyjaśnienie mi co będzie robione powiedziała, że nie ma czasu na gadanie, bo zaraz ma następnego pacjenta niechętnie powiedziała mi na ten temat kilka słów i tyle. Na następną wizytę nie szłam już tak chętnie, myślałam nawet nad zmianą lekarza. Po drugiej wizycie mówiła, że już ten ząb nie będzie bolał. Tak jednak nie było. Kiedy to powiedziałam na kolejnej wizycie była na mnie wściekła twierdząc, że to niemożliwe , że to ja jakaś jestem dziwna. Byłam wściekła na to w jaki sposób się do mnie odnosiła, mówiła jak do jakiejś nastolatki. Ząb jednak dalej bolał i zasięgnęłam opinii innego dentysty, który podszedł do sprawy bardziej fachowo kazał mi zrobić prześwietlenie zapytał w jakich sytuacjach boli zobaczył czy nie jest to inny ząb itd. Okazało się, że ząb był źle przeleczony i pewnie gdybym czekała nadawałby się już tylko do wyrwania. Dlatego naprawdę nie polecam korzystania z usług pani doktor Kwietniewskiej.