mgr Jolanta Lenczewska-Pęczuła

Psycholog

Polecam z całego serca. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu i wyników kilkuletniej terapii u Pani Joli.

Pani Jola jest wspaniałym psychologiem. Pragnę przeprosić za wpis zamieszczony na tym portalu pod pseudonimem Anna. Nie wzięłam odpowiedzialności za siebie i zhejtowałam osobę, która niczemu nie była winna. Proszę o wybaczenie i modlitwę w mojej intencji.

Chciałabym odnieść się do opinii Anny. Spędziłam na terapii grupowej u pani Joli 2 lata i na pewno to nie był czas stracony .Wyszłam z tzw. przechowalni po ciężkiej pracy i wylanych łzach z mojej strony . Słuchałam jej rad a nie zawsze to było łatwe.Dzisiaj mogę powiedzieć ,że dzięki niej odzyskałam swoje życie i jestem zadowolona .Myślę o niej czasem i zawsze bardzo ciepło. Muszę stwierdzić ,że w dużej mierze zdrowienie pacjenta zależy tylko wyłącznie od niego. Spotkałam wiele osób które niby chciały coś ze sobą zrobić ale mówiły ,że się nie da. Ja bardzo chciałam wyzdrowieć i pójść do przodu.

Panią psycholog Jolantę mogę polecić osobom, które dobrze odnajdą się w przechowalni. Współpracowałam w wieloletniej psychoterapii (5 lat) i grupowej i indywidualnej z jej prowadzeniem. Zapoznałam się też z pozytywnymi głosami zostawionymi na tej stronie. Jestem w kontakcie z wieloma osobami z przeszłych grup i patrząc po latach wstecz, mogę niestety stwierdzić, że nader nieliczne osoby, które pojawiły się, by coś tam co nie co podrestaurować ruszyły w życie do przodu. Jeśli szukacie jakiejś życiowo dynamiczniejszej terapii lub też jeśli wasz bagaż życiowych ran czy zaburzeń jest bardzo poważny, zwróćcie uwagę na owoce terapii i zmiany zachodzące w życiu w trakcie lub pod jej wpływem - również m.in. to, czy ,,absolwenci'' danej terapii startują w zwykłym życiu. Przyznam, że przykro mi -nie- widzieć takiego startu u bardzo wielu osób, które kończyły psychoterapię w przechowalni u pani Jolanty. Co do siebie, to ta boleśnie przewlekła- by nie powiedzieć przewleczona- inwestycja nie ,,zwróciła się'' mi akcentowanymi w trakcie terapii - rzekomo przyszłymi zmianami jakości mojego życia. Jeśli decydujecie się na współpracę z panią psycholog Jolantą, koniecznie zwróćcie uwagę na dyscyplinę czasową oraz czy możecie zaobserwować realne owoce i zmiany w swoim życiu, niekoniecznie te roztaczane w perspektywie nieokreślonej przyszłości. Jeśli wasz radar takowych nie namierzy, nie wahajcie się zaryzykować zmian i iść dalej poszukać kogoś ,,sprawniejszego''. Nie każdy lekarz jest na tyle o.k, żeby przyznać, że stoi z pacjentem w miejscu lub że jest punkt poza który nie potrafi wyjść, zmienić metodę, czy zaproponować zmianę terapii. To dokładnie moja historia i mój błąd zaryzykowania aż 5 lat psychoterapii z tą terapeutką. Choć ponoć, jak to padło przy pożegnaniu, z mojego przypadku pani psycholog Jolanta dużo się nauczyła, to ostatecznie ja zostałam na lodzie. Ex-pacjentka

Najlepszy teraeuta w Lublinie jakiego poznałam, polecam. Justyna

Najlepszy teraeuta w Lublinie jakiego poznałam, polecam.
Justyna

Polecam. Bardzo kompetentna i empatyczna osoba.

Polecam. Bardzo kompetentna i empatyczna osoba.

Spotkania z Panią Psycholog bardzo mi pomagają i jestem bardzo zadowolona, że to właśnie do niej chodzę, bo lepiej trafić nie mogłam :)

Pani psycholog przyjmując mnie była nie miła, oschła, przyjęła mnie jak intruza, miałam wrażenie jakby nie wiedziała co odpowiadać na moje pytania i problemy, mówiła o problemach innych pacjentów i wyrażała się źle o ludziach znając ich tylko z opowieści, po takim psychologu można się tylko zrazić do innych terapeutów

Super kobieta! Zawsze pomoże , polecam!!!

Super kobieta! Zawsze pomoże , polecam!!!