lekarz Jolanta Leńczuk

2,2
2,2
1,9
2,1

4-/5 nie widzę większych minusów (wydaje się p. lekarz wyniosła, ale poświeciła mi sporo czasu i to na NFZ)

4-/5

Nie polecam brak kompetencji ze strony pani doktor. Po niechętnym przebadaniu oka stwierdziła że to po porostu zadrapanie bądź też może być na tle chorobowym i odesłano mnie do lekarza internisty. Dany lekarz powiedział że nie jest okulistą żeby się tym zajmować, tego samego dnia byłem jeszcze u innego okulisty który po pierwszym żucie oka stwierdził opryszczkę, więc nie polecam pani doktor

Najgorszy lekarz jakiego do tej pory spotkałem. Jak już przyszła moja kolej na wizytę szanowna pani doktor gdzieś "znikła" i musiałem czekać na nią dobre kilka minut. jak już się pojawiła i łaskawie mnie przyjęła, to nie pomogła mi w ogóle. Chciałem zmienić okulary na soczewki, powiedziałem to jej, a wtedy ona, że muszę umówić się na wizytę prywatną jak chcę mieć receptę na soczewki, mówiłem też, że pieką mnie oczy, nie przepisała mi żadnych leków. Mam wrażenie że zależy jej tylko na pieniądzach a nie na leczeniu.

polecam, nie jest wylewna potwierdzam, ale to osoba z dużą wiedzą, lekarz z prawdziwego zdarzenia. Mi, moim dzieciom, pomogła i pomaga.

Nie polecam! Od 25 lat chodzę do okulisty i coś mnie podkusiło aby pójść na fundusz i akurat do niej... Porażka! Jakby łaskę mi robiła że mnie bada, że w ogóle mnie wzięła na jakiekolwiek aparat... Wyszłam w trakcie badania bo miałam już jej dość

Zdecydowanie lekarz z dużą wiedzą, mi bardzo ta Pani pomogła. A wcześniejsze komentarze pisała chyba jedna i ta sama osoba. wystarczy zobaczyć jakie kolejki są do Pani doktor, a co do uprzejmości to nie jest wylewna ale nie o to chyba w tym chodzi.

Zdecydowanie nie polecam. Okulista ma znikomy poziom wiedzy. Kazała się "przyzwyczaić" do choroby - na moim miejscu nic by z tym nie robiła... NIE POLECAM.

po zbadaniu oczu na 3 urządzeniach nie powiedziała nic wypisała receptę na krople, po wykupieniu których okazało się że są to krople na leczenie nadciśnienia ocznego i jaskry, byłam przerażona. Nie polecam.

nie skorzystam więcej, nie polecę...należy robic wszytko aby uniknąc spotkania z panią Leńczuk. przy zapaleniu obydwu oczu "pani doktor" zbadała bardzo niechętnie tylko jedno...i nie postawiła diagnozy, nie wiedziała co to jest, a to było zapalenie spojówek...

Najbardziej niekompetentny okulista jakiego spotkałam. Nie chce, a może zwyczajnie nie potrafi postawić diagnozy. Wchodząc do gabinetu nie używa podstawowych zwrotów grzecznościowych, podczas badania jest wręcz niegrzeczna.Po łaskawym wypisaniu recepty "nie będzie tłumaczyć" jak stosować leki . przy zadawaniu jakichkolwiek pytań milczy. Nigdy więcej !!!!! Nigdy nie spotkałam tak bezczelnej osoby.