Jolanta Lewandowska

Pediatra

Wspaniały lekarz, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wizyty są bardzo szczegółowe, na każdą przygotowuję się w domu gdyż zdaję sobie sprawę że Pani dr zapyta o wszystko :). Ostatnio wizyta moja trwała 40 minut. Bardzo szczegółowo tłumaczy nam rodzicom co się dzieje z dzieckiem, jak postępować, jak obserwować dziecko, na co zwracać szczególną uwagę, jest z nami w kontakcie telefonicznym. Taki lekarz to skarb mimo że przyjmuje prywatnie.

Leczę swoje dziewczynki u dr Lewandowskiej juz ładnych parę lat. Trafiłam do niej po tym jak moja córcia w wieku 2 lat skończyła w szpitalu z powodu zatrucia salmonellą, lekarze z LegioMedu przez kilka dni bagatelizowali bardzo poważne objawy zatrucia, co skończyło się szpitalem. Po tej traumie moje dziecko miało awersje do wszystkich którzy mają cokolwiek wspólnego z Medycyną, wtedy polecono mi dr Lewandowską. Wspaniały lekarz, poświęca czas pacjentom, dzięki swojej dbałości o pacjenta trafnie stawai diagnozy. Wizyta u dr Lewandowskiej trwa co najmniej 30 minut. U obydwu córek zdiagnozowała w porę zapalenie płuc, gdzie lekarz z przychodni państwowej uważał że to zwykła infekcja. Jeżeli ma wątpliwości co do antybiotyku to zleca badania, nie przepisuje bezmyślnie leków, zawsze jest z nią kontakt. Jest najlepszym lekarze z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.

Profesjonalny lekarz, zawsze trafne diagnozy i odpowiednie leczenie bez niepotrzebnego faszerowania lekami. Jestem wdzięczna doktor Lewandowskiej z całego serca, dzięki niej moj synek jest teraz zdrowy, gdyby nie ona nie wiem jak skonczyło by się to tragiczne przeżcycie jakie nas spotkało. jedyny lekarz pediatra w legionowie ktory trafnie zdiagnozowal chorobe, inni pseudo pediatrzy mogli by trafić do więzienia za tak porazajacy brak kompetencji i umiejetnosci, mowa tu m.in pani pediatrze z przychodni LegioMed. Jeszcze raz chce podziekować z całego serca w imieniu calej rodziny.

Chiałabym rodzielic tu dwie sprawy- pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, mam zaufanie do diagnozy, udziela wyczerpujących informacji, dokształca się i jest na bieżąco. Jednak jest to lekarz od 8-16. Moim zdaniem dobry pediatra to taki z którym mamy kontakt- przynajmniej w dzień. Dziecko nie jest chore tylko i wyłacznie na wizycie w gabinecie. MOja mała miała zapalenie oskrzeli, jej stan się pogorszył- nie miałam kontaktu z jej lekarzem- pani doktor nie odbierała telefonu, ani nie odpowiedziałam na smsa- jak sie umawiałyśmy na wizycie ( a wizyty nie są tanie- ...

Jednak jest to lekarz od 8-16. Moim zdaniem dobry pediatra to taki z którym mamy kontakt- przynajmniej w dzień. Dziecko nie jest chore tylko i wyłacznie na wizycie w gabinecie. MOja mała miała zapalenie oskrzeli, jej stan się pogorszył- nie miałam kontaktu z jej lekarzem- pani doktor nie odbierała telefonu, ani nie odpowiedziałam na smsa- jak sie umawiałyśmy na wizycie ( a wizyty nie są tanie- więc samo to do czegoś obowiązuje). Po to mam pediatrę, żeby prowadził dziecko od początku choroby do jej końca.

Dzięki temu rankingowi mogę podziękować Pani dr Jolancie Lewandowskiej za cudowne podejście i prawidłową diagnozę postawioną 22 lata temu i 19 lat temu mój syn Wiktor i siostrzeniec Karol wyrośli na wspaniałych młodych i zdrowych ludzi. Pani Jolanta jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale cudownym, ciepłym i oddanym sprawie człowiekiem. Łucja

Wciąż poszukujesz "Pediatra Legionowo"?

Poradnia Stomatologiczna Brudnickich
ul.Sowińskiego 15 a lok 118