dr n. med. Jolanta Litwińska

Dzisiaj miałam okazje poznać doktor Litwińską. Długo wyczekiwana wizyta. Wraz z synkiem zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło, synek został zbadany z super podejściem, wytłumaczeniem wszystkiego dokładnie, po wizytach u wielu okulistów, to dzisiaj po tej wizycie wiem na czym stoimy! I ze wada synka zostanie całkowicie wyleczona. Natomiast nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi powyżej. Bardzo ciepła, sympatyczna i do tego świetny fachowiec. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Super lekarka!Doskonałe podejście do dzieci,znakomita fachowiec w leczeniu zeza itp. Polecam jak najbardziej.Moja córka miała 3 operacje u tej Pani (miała 3 zezy w jednym oku)-po zabiegach oczy są idealne.

Najlepsza doktor eveer ! ;) Polecam, naprawdę pani Litwińska jest według mnie świetnym lekarzem. Wyleczyła mnie z zeza ;)

Najlepsza doktor eveer ! ;)

Bardzo dobry lekarz, godny polecenie. Pani doktor leczy mnie i moje dziecko. Zawsze ma dla nas odpowiednio duzo czasu aby wszystko wyjasnic, razem z nami cieszy sie z kazdego sukcesu (zdrowotnego). Goraco polecam

Ja również oceniam Panią Doktor bardzo dobrze. Leczyliśmy synka w innym Ośrodku. U Pani doktor w Szpitalu dostał okulary pryzmatyczne, poczatkowo nie chciał nosić, ale zproponowano nam pobyt w Klinice w celu przyzwyczajenia do pryzmatów i to zdało egzamin, teraz dziecko chetnie nosi, a zez się zmniejsza. Ja też myslałam, że te okulary pogarszaja ostrość wzroku, jak przez nie patrzyłam, ale Pani doktor mi wszystko wytłumaczyła, że to jest metoda Szczecińska - jestem bardzo zadowolona i widzę efekty.

Z czystym sumieniem moge wystawić wzorową opinie.Jest bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie okulisyyki.Publicznie leczyłam syna przez 5lat .Nosił okulary 12 a w tej chwili ma 1,25 i ma możliwość zdjęcia ich całkowicie.Leczenie było ciężkie i długie ale dzięki pani dr.Litwińskiej jest skutyczne.Bardzo dobrze dobrane ćwiczenia i pobyty w szpitalu dały efekty.Dziś jeżdze na kontrole co pół roku prywatnie i jestem zadowolona.

Przestrzegam przed kompletnym brakiem profesonalizmu p. dr Litwińskiej . Mój syn trafił do niej w wieku 5 lat po dwóch zabiegach operacyjnych w Gdańsku . Szukaliśmy alternatywy dla metody"gdańskiej" . Chcieliśmy nie narażać syna na kolejne zabiegi . Dziś po 7 latach nie ma efektów a dodatkowo oko prawe zostało osłabione przez źle dobrane szkła. Wizyty prywatne były zawsze krótkie - pani dr . za każdym razem szukała karty lub wystawiała nową . Właśnie w takim trybie prowadzenia pacjenta upatruję nieprofesjonalizmu pani doktor - która na ostatniej wizycie dobrała mojemu synowi okulary , w których prawe oko widziało tylko w 30% . Tak naprawdę powinnam zgłosić ten przypadek do izby lekarskiej - ale czy ktoś kiedyś wygrał z błędem lekarza. Obecnie powrócilśmy do przychodni na Wejhera w Gdańsku . Syn ma nowe okulary i to tylko cud boski ,że oko prawe nadal funkcjonuje . Nie umawiajcie się na wizyty prywatne na ul. Odzieżowej - to tylko wydane pieniądze i stracony czas a może i wzrok

Właśnie dziś byłam na wizycie u Pani doktor. Jest bardzo miłą i ciepła osobą, zwłaszcza dla dzieci. Moja 9-cio miesięczna córeczka siedziała jak zaczarowana. Pani doktor ja zabawiała nucąc piosenki a nam tłumaczyła co widzi w jej oczkach. Mamy jednak to szczęście ze córeczka nie ma żadnej wady. Pani doktor godna polecenia!

Pani doktor godna polecenia!

wspaniala Pani Doktor,profesjonalnie i z zaangarzowaniem podchodzi do pacjeta,doskonale tlumaczy chorobe,super lekarz polecam!

To dzięki Pani doktor mam "proste oczy". Leczenie jest żmudne i dlugie.. ale warto.