lekarz Jolanta Magnuszewska

Dr Magnuszewska już przyjmuje!! Jest to jedyny fachowy lekarz w Częstochowie. Nie umiem opisać dość odpowiednio ale byłam u kilku lekarzy a tylko Ona potrafiła mi pomóc. Każdy leciał po łebkach by tylko odbebnić pacjęta, skasować forse i przepisać to co się standardowo daje. Tylko ona zrobiła odpowiedni wywiad, nie zbagatelizowała tego co mówię i podjęła odpowiednie leczenie, po przeprowadzeniu oczywiście odpowiednich badań. Dzięki niej mam dziecko!!! Oprócz tego, że jest mądrym i kompetentnym lekarzem ma w sobie dużo empatii, która na pewno pozwala czuć się "bezpiecznie" pod jej prowadzeniem. ...

Dr Magnuszewska już przyjmuje!!
Oprócz tego, że jest mądrym i kompetentnym lekarzem ma w sobie dużo empatii, która na pewno pozwala czuć się "bezpiecznie" pod jej prowadzeniem. Cenię sobie również, że poświęca tyle czasu ile potrzeba a nie jak inni 10 min w szybkim tempie by następną pacjentkę odhaczyć. Widać, że jest lekarzem z powołania i przede wszystkim zależy jej na dobru pacjenta.
Dużo osob narzeka, że brak z nią kontaktu tel. ale z drugiej strony jakby miała czały czas odbierać kom. to nie miała by kiedy przyjmować osób i pracować. Mimo wszystko uważam, że warto dzwonić do skutku lub wysłać smsa.

Czy pani dr juz przyjmuje na krakowskiej? Nie bylam u ginekologa sporo czasu wiec sie wszystkim stresuje. Zapisuje sie na wizyte dzwoniac do niej na nr? I czy pani dr umawia na konkretna godzine i od razu sie wchodzi czy trzeba czekac?

Chciałabym iść na wizytę do tej pani doktor.Bardzo proszę o jakiś telefon do p.dr albo napiszcie gdzie przyjmuje bo przy ul. Krakowskiej nieczynne do odwołania.Proszę napiszcie coś.

W pełni kompetentna i profesjonalna. Ciężko się dodzwonić i umówić na wizytę, ponieważ podczas badania nie odbiera telefonu, a to świadczy o tym jak bardzo jest zajęta i jak dużo ma pacjentek.

Pani doktor rzeczywiście jest osobą miłą i prawdopodobnie kompetentną, niestety nie potrafi przepisać odpowiednich leków do niegroźnej infekcji. Kolejnym problemem z Panią doktor jest brak kontaktu, dzwonienie i pisanie sms'ów nie skutkuje, a wizyty są ustalane jedynie przez telefon.

Dla tej pani doktór skala oceny jest za mała!!!jest człowiekiem z podejściem,nie traktuje swoich pacjentek szablonowo,rozmawiając z nią ma się uczucie jakby to była dobra znajoma super lekarz polecam serdecznie na pewno się nie zawiedziecie

Bardzo miła sympatyczna i wzbudzająca zaufanie Pani Doktor. Na wizycie płatnej 100zł podchodzi do pacjentki kompetentnie. Robi usg, bada piersi. Rozmawia i tłumaczy wszystko. Polecam i chodzę do niej z "przyjemnościa" i bez strachu.

Już od kilku lat jestem pacjentką dr. Magnuszewskiej. Jest bardzo dobrym i profesjonalnym lekarzem. Badania przeprowadza bardzo delikatnie, udziela bardzo wyczerpujących informacji, jest szczegółowa i "pedantyczna"- w dobrym znaczeniu tego słowa- w tym co robi dlatego można jej zaufać w 100%. Nie podejmuje żadnego leczenia bez właściwych badań. Moje koleżanki też do niej chodzą i dzięki niej już 2. które miały problem z zajście w ciąże są matkami. Bardzo polecam ją jako lekarza. Jeszcze nie spotkałam się ze złą opinią od znajomych osób,które do niej chodzą ani od tych które tam trafiły z polecenia.

Jestem pacjentkom już 15 lat. Ostatnio miałam problemy i znowu poszłam do p. Magnuszeskiej. Po operacji mimo że nie miała dyżuru przyszła do mnie zobaczyć jak się czuję. Mam dzięki niej dwoje dzieci.

WSPANIAŁA kobieta jako lekarz!!! Jest bardzo kompetentna, pomocna i uprzejma. Poświęca dużo czasu dla pacjenta ( u mnie 50 min), wykonuje przy tym dokładne badania, tłumaczy wszystko. Wzbudza zaufanie. NPARAWDĘ POLECAM GORĄCO!!!