dr n. med. Jolanta Milewska

Lekarz medycyny pracy

2,5

Bardzo nieuprzejma, podczas wizyty załatwiła inne swoje sprawy, lekceważąco podchodzi do pacjentów, teksty typu "nie wie pani, pierwszy raz pani jest"

Wysłałem mamę do lekarza medycyny pracy aby zrobiła badania potrzebne do odnowienia prawa jazdy. Potrzebne jest badanie okulisty i glukoza. Pani "dohtor" zażyczyła sobie natomiast jeszcze badania słuchu (sic!). Mama na wszelki wypadek skonsultowała to z znajomą PROFESOR audiolog, która potwierdziła, że takie badanie jest absolutnie zbędne (nawet osoby całkiem głuche mogą prowadzić pojazdy). Na tę informację pani "dohtor" się dosłownie wściekła, zaczęła krzyczeć, że ona tu decyduje co jest potrzebne a co nie. Następnie skierowała mamę do recepcji i kazała zwrócić jej pieniądze „bo ona się tym nie będzie ...

Na tę informację pani "dohtor" się dosłownie wściekła, zaczęła krzyczeć, że ona tu decyduje co jest potrzebne a co nie. Następnie skierowała mamę do recepcji i kazała zwrócić jej pieniądze „bo ona się tym nie będzie już zajmować”, po czym ostentacyjnie wróciła do gabinetu trzaskając drzwiami.

Pani doktor to cudowna kobieta. Byłam w dniu dzisiejszym tj. 18.10.2023 na badaniu wstępnym do pracy( Medicover Lublin )i przyjęła mnie właśnie Pani doktor. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego w jaki sposób ze mną rozmawiała. Cudowna kobieta i dziękuję za każde miłe słowo oraz motywację. Serdecznie pozdrawiam panią doktor. Pacjentka z PCOS.

Serdecznie pozdrawiam panią doktor.
Pacjentka z PCOS.

Pretensjonalna, nieuprzejma, osoba, nie dotrzymuje słowa!!! Nie potrafi przyznać się do błędu i swoimi zaniedbaniami obarcza pacjeta.