dr n. med. Jolanta Moralewicz

Troskliwy i wspaniały lekarz w swojej specjalizacji.Pani doktor życzę zdrowia.Polecam,nie uprzedzajcie się negatywnymi opiniami.Sami się przekonacie.Jak Kuba Bogu tak,Bóg Kubie"

Znam Panią doktor od bardzo wielu lat, jednak jej zachowanie w ostatnim czasie do sowich pacjentów pozostawia wiele do życzenia, leczyłam sie tam kilkanaście lat , ale moja noga u Pani Moralewicz nigdy nie postanie, -arogancka, brak podejścia do pacjenta, nawet - szybk o byle by zgarnąć kase nie o to tu chodzi - Pani Doktor o klientów trzeba zadbać bo swoim nietaktem się ich straci z tego co wiem nie jestem pierwszą osobą,która zdecydowała się na zmianę lekarza.

jest bardzo dobrą okulistką, bardzo konsekwentna

jest bardzo dobrą okulistką, bardzo konsekwentna

Kobieta niesympatyczne, wręcz bezczelna, narzuca własne zdanie, bada jak każdy inny lekarz, nie ma szału, znałam osobiście, taka stara wariatka...

Kobieta naprawdę niesympatyczna, przedmiotowo traktuje pacjentów. Chociaż wydaje się być kompetentna, nie budzi zaufania, zdecydowanie nie polecam, można się jedynie najeść nerwów (opinia osoby, która udała się na wizytę nie-prywatną. Być może pani doktor zachowuje się zupełnie inaczej wobec chorych, którzy płacą za takie wizyty).

Zapłaciłem 100 zł, z tygodnia na tydzień mój wzrok się pogarsza, nie mogę czytać książek a oprócz recepty na nowe szkła i stwierdzenia, że nic mi nie dolega nie dowiedziałem się niczego sensownego, zdecydowanie NIE POLECAM! W przyszłym tygodniu wybieram się do jakiegoś prawdziwego specjalisty od oczu a 100zł przepadło w błoto.

Panią doktor znam od roku 1980 , jako jeszcze młoda lekarka tylko ona jedna potrafiła zdiagnozowac moją chorobę którą okazało się być ,,zanik nerwu wzrokowego,,. A jeżdziłam do wielu tak zwanych specjalistów.. Jest naprawdę super lekarzem kochająca swój zawód jak i pacjentów. Pozdrawiam. Stanisława

Pani doktor jest bardzo sympatyczna kobieta, nie rozumiem skad opinie,że jest nieuprzejmna. Przede wszystkim jest wspaniałym specjalistą chodzę do niej już od ponad 10 lat. POLECAM

zdecydowanie odradzam, na kasę chorych wizyta sprowadza się do 2 minut, lekarka traktuje pacjentów przedmiotowo, z łaską odpowiada na pytania dotyczące wady wzroku.

Jako dziecko chodziłam do pani doktor Moralewicz, wciąż do niej chodzę i powierzam jej opiece oczy moich dzieci. To chyba wystarczająca rekomendacja!