lekarz Jolanta Niedziela

Pulmonolog, Pediatra

Świetny pulmonolog. Pomogła mojej córce gdy borykalismy się dlugo z problemami pluc. Kieruje na badania. Nie daje leków w ciemno. Kompetentna. Ma ogromną wiedzę. Uratowala mi dziecko.

Pani była niemiła, niekompetencja, zrobiła łaskę ze przyjęła (przeszkodzilam jej w plotkowaniu z koleżankami), w ogóle nie polecam.

Nie polecam pediatry takiego typu jak chce się dziecko wyleczyć wogóle lub w normalnym czasie (bez kolejnej wizyty z konkretnymi lekami)

Bardzo dobry i pomocny lekarz kvhkhkhkdhkjsdv hkj hkj hkj hkjdhkhkkfjk khj hk dhkjfhkjfshkdjfshk

Super pani doktor,kompetentna,miła,zaangażowana w badanie i leczenie.Tylko taka troszeczkę mało uśmiechnięta.

byłam u niej dwa razy jak miała dyżur w pogotowiu na warszawskiej pierwszy raz jej nie znałam ale odrazu w wejściu wydała się wredna z łaską zbadała mi dziecko powidziała że do takiej przychodni przychodzi się w nagłych wypadkach a była to niedziela także łaskę robiła że przyjmie a to przecież należy do jej obowiązków jak się okazało dziecko miało zapalenie oskrzeli a ona przypisała mi tylko zwykły eurespal i na drugi dzień kazała iść do swojego lekarza gdzie tam przypisali zastrzyki,drugim razem znowu na nią trafiłam poszłam również w niedziele żeby przepisała mi lek dziecku na owsiki to powiedziała że chyba sobie żartuje nawet niechciała mnie wysłuchac i powiedzieć czemu nie przepisze ,nikogo w tym czasie nie było a zajęło by to jej 5min powiedziałam co myślę i pojechałam na izbę przyjęć gdzie wypisali mi receptę bez problemu nikomu nie polecam tej wrednej niby pani doktor wystrzegajcie sie wizyt publicznych na warszawskiej i parkowej a jak na nią traficie to bądzcie konkretni i postanowcie na swoim jak nie będzie chciała was przyjąć,moim zdaniem lekarz powinien dbać o dobro pacjenta i w każdej chwili udzielic mu porady nawet w niedziele za to bierze pieniądze a my płacimy składki i powinniśmy byc godnie potraktowani

Świetny specjalista, dobry człowiek, prawdziwy lekarz z powołania. Zawsze w miarę możliwości pomaga, ma świetną intuicję (kiedy znajduje jakiś dodatkowy problem zdrowotny kieruje do specjalisty i nawet jeśli "takowy" powie że jest wszystko ok ona nadal upiera się na wizytę u innego, tak było w przypadku mojej córeczki dzięki niej mała uniknęła wielomiesięcznego gipsu) Polecam Panią doktor z całego serca, bo poza tym że jest lekarzem to przede wszystkim jest człowiekiem a niewielu medyków tak ma, zwykle kiedy już maja renomę to olewają pacjentów, zwyczajnie ich nie szanują. Od urodzenia leczyłam dwoje dzieci u tej Pani i po 13 latach doświadczenia nie zamieniłabym na nikogo innego a dodam iż mój syn ma ciężką astmę. Dzięki pomocy tej życzliwej osoby wiele razy udało nam się uniknąć zbędnych pobytów w szpitalu. Polecam z całego serca i z pełna odpowiedzialnością.