lekarz Jolanta Orłowska

Do pani doktor chodzę od 19 lat. Przeszłam dwie ciąże. Lekarka oschła , małomówna , ale kompetentna. Zyskuje przy bliższym poznaniu.Czasami nawet się uśmiechnie.Polecam panią doktor każdemu.

W zasadzie bez uwag negatywnych. Z największych pozytywów to zajmuje się całościowo osobą, a nie tylko pojedynczym schorzeniem.

U pani doktor byłam na wizycie w ramach NFZ. Lekarz ospały, małomówny, chłodny. O wszystko musiałam sama się dopytywać, a na pytania otrzymywałam zdawkowe odpowiedzi. Stwierdzono u mnie bakteryjną infekcję pochwy. Pani doktor przepisała mi antybiotyki, które dały ulgę tylko na tydzień

Na pewno jest lekarzem o ogromnym doświadczeniu i nie bawi się w czarowanie pacjenta pustym uśmiechem i potrafi powiedzieć to czego się oczekuje prosto z mostu, bez owijania w bawełnę. Faktycznie czasami trochę oschła. Mi zawsze bardzo pomogła, wielokrotnie też chodziły do niej moje znajome i nigdy nie narzekały. Jeżeli ktoś nie ma wielkich wymagań co do luksusowego gabinetu, plazm w poczekalniach i recepcjonistek, które to ę i ą to zdecydowanie polecam.

Byłam pierwszy raz u tej kobiety i powiedziała, że skoro wcześniej chodziłam prywatnie a do niej przyszłam na nfz to mam iść tam, gdzie chodziłam wcześniej. Ponadto potraktowała mnie jak jakąś gówniarę i bez ogródek stwierdziłą, że za uprzejmość i pomoc to trzeba zapłacić. Okropny człowiek i lekarz.

Witam. Byłam u tej pani doktor i jestem miło zaskoczona, mimo że jest to starsza pani jest bardzo wyrozumiała i sympatyczna,ponad to jest bardzo delikatna. na prawdę polecam:)

Ja byłam u tej pani w publicznej przychodni. Jedno trzeba przyznać na 100% - nie jest zbyt rozmowa! Wszelkiej informacje trzeba od niej wyciągać! Ale tak szczerze mówiąc,to wydaje mi się, że jest raczej dobrym lekarzem. czyt. takim z dużą wiedza i doświadczeniem.

Mimo tego, ze chodzilam do prywatnego gabinetu u Pani Orłowskiej, to nie mogę jej polecic. Gabinet przypomina zwykle pomieszczenie, tylko tyle, ze jest wyposazony w "samolot" Karty pacjentow ma na zwyklych zgniecionch kartkach, ktorych czesto nie moze znalezc w stercie swoich dokumentow i zaklada na nowo. Totalny brak proesjonalizmu. Z Nie wspominając o tym, ze ani razu (na kilka wizyt) nie weszlam do gabinetu na czas. Zawsze ma mega spoznienie i tak czekam po 20, 25 min na wizytę. Omijając to, ze Pani w rejestracji jest nieprofesjonalna i niemila. Bylam ...

Karty pacjentow ma na zwyklych zgniecionch kartkach, ktorych czesto nie moze znalezc w stercie swoich dokumentow i zaklada na nowo. Totalny brak proesjonalizmu. Z Nie wspominając o tym, ze ani razu (na kilka wizyt) nie weszlam do gabinetu na czas. Zawsze ma mega spoznienie i tak czekam po 20, 25 min na wizytę. Omijając to, ze Pani w rejestracji jest nieprofesjonalna i niemila. Bylam swiadkiem jak nie zawsze odnosila sie do ludzi tak jak powinna.
Poza tym Pani jest typową materialistką, wizyta u niej (100zł), wysyla Cie na jakies badania (oczywiscie platne) by znowu z wynikami przyjsc do niej (następne 100zł).
To moja ocena. Bylam u Pani doktor kilka razy i wiecej sie tam niestety nie pojawie.

Polecam wszytskim pacjentkom, które zamiast "plastikowej" uprzejmości oczekują wizyty u kompetnetnej, życzliwej i mądrej osoby. W mojej ocenie bardzo dobry lekarz.

chodziłam do tej pani z pierwszą ciążą. o jakiekolwiek informacje na temat przebiegu ciąży trzeba samemu sie dopytywać.jej słowa: " gdyby było coś żle to bym pani powiedziała", będąc w 8 msc. ciąży mówi do mnie"gdyby nie pani byłabym już w domu, limit na dzisiejszy dzień juz wyczerpałam" super obsługa i zainteresowanie pacjentem.1 usg na całą ciąże. wiecznie niezadowolona i zmęczona.nikomu nie polecam.