lekarz Jolanta Podsiadło

2,7
2,9
2,6
2,6

Lekarz o zerowej empatii, bardzo nieprzyjemna. Przyszłam z grypą żołądkową. Nie otrzymałam żadnej pomocy, lekarstwa ani l4.

Pani dr bardzo niekompetentna. Stawia diagnozę niemal 100%pewna, trzeba się prosić o zlecenie dodatkowych badań. Najgorsze jest to, że uwielbia przepisywać antybiotyki, które szkodzą, a nie pomagają na infekcje wirusowe. Nie polecam.

Moja jest krótka arogancka i niegrzeczna gdyby była możliwość nie wystawiłbym nawet tej jednej gwiazdki

Zero podejścia do pacjenta arogancka Podważa kompetencje innych lekarzyb liczy się tylko sztuka za która można wziąć kase szczerze nie polecam panią

Zero podejścia do pacjenta arogancka

Pani doktor Podsiadlo kilka razy uratowala wrecz mooja mame zawsze trafia z doborem lekow dla mnie to wspanialy lekarz

Jestem bardzo zadowolona Pani doktor jest bardzo miła zna się bardzo dobrze na tym co robi najlepszy lekarz moim zdaniem.Polecam

Bardzo niesympatyczna osoba, traktuje pacjenta jak zło konieczne. Brak uprzejmości, arogancka i niegrzeczna. Kompetencji nie zdążyłam poznać, ponieważ wizyta trwała bardzo krótko bo niemalże zostałam zmuszona do wyjścia. Uważam, że te pozytywne opinie zostały zamieszczone przez samą panią dr Podsiadło lub przez jej znajomych. Negatywne opinie o tej pani słyszałam od wielu osób.

Na początku istnienia ośrodka na Grażyny nie miałem żadnych zastrzeżeń do tej pani. Niestety z czasem jej podejście do pacjentów zmieniło się diametralnie. Nie podważam jej kompetencji zawodowych ale sposób traktowania pacjentów odbieram bardzo negatywnie i był to jeden z powodów, które sprawiły, że zmieniłem lekarza rodzinnego

dobry lekarz nie maM NIGDY PROBLEMOW JAK IDE DO LEKAZA

dobry lekarz nie maM NIGDY PROBLEMOW JAK IDE DO LEKAZA

arogancka pani dr. ledwo zerknęła na mnie; o osłuchanie musiałam stoczyć prawdziwą kłótnię, leków mi nie chciała przepisać. poucza o jakichś ustawach sprzed 2 lat o których nikt nie słyszał. opryskliwa wręcz kobieta z problemami emocjonalnymi. szczerze odradzam

szczerze odradzam