dr Jolanta Pokładnik-Sojka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów tych małych i tych dorosłych.Jest osobą ciepłą , miłą,cierpliwą i posiada niesamowitą wiedzę ogólnie medyczną.Z całego serca polecam.

Tak, to naprawdę zębowa wróżka !!!!! Moje dzieci uwielbiają wizyty w tym gabinecie. Pani doktor jest ciepła, spokojna i bardzo cierpliwa dla swoich małych pacjentów! Serdecznie polecam!

Tak, to naprawdę zębowa wróżka !!!!!
Moje dzieci uwielbiają wizyty w tym gabinecie.
Serdecznie polecam!

Lekarz z powołania. Tak jak ktoś napisał - zębowa wróżka, dzieci były zachwycone. Będę polecała Panią Doktor wszystkim mamom, których dzieci boją się dentystów.

plecam tego lekarza dlateo że krótki czas oczekiwania na wykonanie zabiegu,zabieg wykonany profesjonalnie,dodrze rozpoznany uraz oraz prawidłowe przyjęcie procedury leczenia,bardzo dobra knsultacja z pacjętem,sugestie pacjęta nie są ignorowane,atmosfera podczas wykonywania zabiegu bardzo miła.

Prawdziwy lekarz, z prawdziwego zdarzenia. Bezbolesna wizyta, dobra cena i pełne zadowolenie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Orzesze"?

ulica Dworcowa 3

Orzesze
Prywatny Gabinet Lekarski
Rynek 10 lok. 24
43-180 Orzesze

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Medycyna Rodzinna i Gabinety Specjalistyczne
Mleczna 1
43-186 Orzesze