Jolanta Proccarini

2,5

Moja pierwsza i ostatnia wizyta u pani doktor. Bardzo nie empatyczna osoba. Przyszłam na początku mojej pierwszej ciąży po skierowanie na wymagane badania. Pani doktor zamiast po ludzku powiedzieć, że to za wcześnie na badania i może warto poczekać tydzień lub dwa, to szydzi niestosownymi tekstami: "nogi ledwo złożyła i przestały się trząść i już przyszła na wizytę". Zdecydowanie nie polecam!!

Kompletne nieporozumienie. Byłam przypadkowo w LUX med. Od wejścia do wyjścia czułam się jak pacjentka z Lotu nad Kukułczym Gniazdem. Moim zdaniem brak kompetencji, przestarzałe podejście do relacji pacjent-lekarz gdzie lekarz wie lepiej i koniec. Porażka.

To najlepszy lekarz w odpowiednim czasie i na odpowiednim miejscu. Tak dobrych lekarzy jak dr. Proccarini jak na lekarstwo. Byłam całkowicie spokojna o prawidłowość prowadzenia mojej ciąży. Kompleksowe badania. Bardzo dokładnie badania i wywiad z pacjentem.

2 lata temu Pani Doktor prowadziła moją drugą ciążę i obecnie jest moim lekarzem, do którego udaję się na badania kontrolne. Do Pani doktor trafiłam przez przypadek. Szłam z wielką obawą, gdyż naczytałam się negatywnych opinii o Pani Doktor. Z początku rzeczywiście wydała mi się oschła, nie uśmiechała się, trzeba było ją o wszystko pytać, ale za to bardzo rzeczowo podchodziła do problemu. Nie przeszkadzało mi, że nie "wpadła w euforię" na wiadomości o mojej ciąży (czego niektóre pacjentki oczekują, a dla lekarza w końcu to chleb powszedni i na początku ciąży wszystko może się zdarzyć). Przy kolejnych wizytach, jak ciąża była już potwierdzona, zleciła wszystkie potrzebne badania. A im dłużej do niej chodziłam, tym stawała się bardziej sympatyczna (można z nią nawet pożartować). Bez problemu daje skierowania na różne badania, pamięta swoich pacjentów, zapisuje w karcie wszystkie badania, które ma zlecić za jakiś czas (to ona pilnuje moich badań,a nie ja). Chodziłam do wielu lekarzy, ale Pani Doktor jest pierwszym, który tak delikatnie przeprowadza badanie. Nie czuć praktycznie nic.
Jeżeli ktoś oczekuje fachowej opieki, delikatnego badania, i nie koniecznie chce się wdawać z lekarzem w pogaduchy o niczym, to zdecydowanie polecam!

Stanowczo nie polecam! Do Pani Doktor udałam się z bólem jajników, który trwał ponad 10 dni i podejrzeniem ciąży. W sierpniu poroniłam pierwszą ciążę, więc bałam się,że to może jakieś zapalenie. Stwierdziła jednak ,że mi się płodne skończyły 2 dni temu i jak jestem to w dwudniowej ciąży - żeby nie było - sprawdziła to na takim papierowym kółeczku,gdzie ustawiła datę okresu. Nie spojrzała w przyniesiony wykres temperatury,którą codziennie mierzę. Zapytała,czy jestem pewna, że bolą mnie jajniki - bo przecież to mogą być jelita, no i czy w ogóle byłam w ciąży,że "niby" poroniłam. Dostałam skierowanie na betę,OB i usg, ale dopiero jak nie dostanę okresu, w co "wątpi".

Beznadziejne podejście do pacjenta, wizyta trwała 7 min., jak zaczynałam mówić o objawach,to mi przerywała i śmiała się z tego. Nigdy więcej wizyty u tej pani!

Pani dr przez pol roku leczyla infekcje (zlymi lekami), ktora zostala wyleczona w ciagu 2 tyg (przez innego lekarza). Przy kazdorazowej wizycie miala pretensje, ze zle biore leki, bo infekcja powinna juz minac (jak sie potem okazalo - leki byly do infekcji ustnej). Bardzo nieprzyjemna, pretensjonala i niekompetentna

Niemiła, nieuprzejma, opryskliwa, niedelikatna przy badaniu, brak fachowej komunikacji, pomyliła się w bardzo prostej sprawie, komentowała i podśmiewała się z innych lekarzy - ginekologów pytając się o szczegóły mojego przypadku (i tego jak jest prowadzony przez mojego stałego lekarza), co nie świadczy o jej profesjonaliźmie... Nie zaufałabym jej w jakiejkolwiek sprawie (byłam u niej zupełnie przypadkowo i jednorazowo w LUX Medzie z prostą sprawą) i byla to pierwsza i ostatnia wizyta. Osobom mającym jakiekolwiek oczekiwania czy to na poziomie interpersonalnym czy kompetencyjnym nie polecam... Nie piszę tego typu komentarzy, ale postanowiłam, że tym razem nie pozostawię tej sprawy bez echa, bo po tej wizycie czułam się bardzo niekomfortowo, a w swoim życiu spotkałam już wielu różnych lekarzy ginekologów i mam skalę porównawczą. Wizyta u tego lekarza była dla mnie totalną pomyłką, przed którą chciałabym ostrzec inne dziewczyny.

Gorąco polecam. Sympatyczna a zarazem rzeczowa :)

Gorąco polecam. Sympatyczna a zarazem rzeczowa :)