lekarz Jolanta Prostacka

Świetna lekarka, ma podejście do pacjentów, jest empatyczna, uprzejma, można na niej w 100% polegać. Gorąco polecam.

Pani doktor jest bardzo słabym diagnostą, bagatelizuje złe wyniki badań, nie wiem czy celowo nie zleca dalszej diagnostyki bo są jakieś limity nfz czy naprawdę nie zna się na tym co robi. Ciągle leczy objawowo nawracające zapalenia, w innej placówce gdy w końcu poszedłem prywatnie okazało się że jest to spowodowane poważną chorobą. Pani doktor nadaje się tylko do wypisywania recept staruszkom na stałe leki. Nie wspomnę już o "profilaktycznym przepisywaniu antybiotyków". Pani doktor jest lubianą lekarką tylko dlatego że jest miła i sympatyczna ale wiedza bardzo marna. Nie polecam osobom które szukają dobrego fachowca.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Do tego uprzejmy i wyrozumiały człowiek z anielską cierpliwością.

Mam do Pani Doktor zaufanie, potrafi spojrzeć na pacjenta kompleksowo.

Mam do Pani Doktor zaufanie, potrafi spojrzeć na pacjenta kompleksowo.

Lekarz z powołania, zawsze miła i kompetentna

Lekarz z powołania, zawsze miła i kompetentna