dr Jolanta Radkiewicz

Pediatra

Wspaniały lekarz! Jest życzliwa i nie faszeruje dzieci od razu antybiotykami, stara się tak dobrać inne leki aby pomogły i też ważne, że są nie za drogie. Rozpoznaje swoich małych pacjentów wiec czują się ważni w gabinecie. Choć mam do przejechania cale miasto ze swoimi dziećmi to napewno nie zmienię pediatry.

Wspaniały lekarz! korzystamy z opieki pani dr. już 17 lat. nigdy nas nie zawiodła pod każdym względem godny polecenia. :)

pani doktor w pełni zasługuje na peany. Jest wspaniałym lekarzem ale także dobrym człowiekiem, który pochyli się nad pacjentem. mogłabym wychwalać kompetencje, życzliwość, empatię. wielokrotnie wsparła mnie w chorobie mojego dziecka, nigdy nie zlekceważyła problemu, poświęciła tyle czasu ile wymagała choroba, nie szczędzi także na diagnostyce jeżeli jest wskazana. cieszę się, że trafiłam właśnie na takiego lekarza.

Co prawda to prawda, mimo tego, że lekarzem rodzinnym moich dzieci jest dr. Regel, zawsze staram się aby trafiły do dr. Radkiewicz. Jest miła. kompetentna, nigdy nie odmawia mi pomocy, moje dzieciaki ją uwielbiają. Tak szczerze mówiąc, raz znałam się w sytuacji w której uratowała życie mojej córki, jako jedyna zainteresowała się jest stanem, dzięki szybkiej reakcji, udało się uchronić moją córkę od sepsy. Bardzo Dziękuję:) Do końca życia będę wdzięczna

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Super podejście do dziecka, kompetentna, bardzo zaangażowana, życzliwa.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zielona Góra"?

Leśna 20A
prywatny gabinet
Leśna 20 A
Płoty

Zielona Góra, ul. Łużycka 22
Zielona Góra

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań

Września
NZOZ "Termed"
ulica Wiśniowa 8
Piotrków Kujawski
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
Leszno