lekarz Jolanta Rozwarska

Od 3 lat leczy całą moją rodzinę, i nigdy nas nie zawiodła. Zawsze znajduje dla nas czas, nawet jak przychdzimy nie zarejestrowani przed koncem jej pracy.

Pani Doktor Rozwarska nie stawia zawsze trafnych diagnoz i bada dość niedokładnie. Przepisuje leki drogie i mało skuteczne. Zawiodłem się na tym doktorze ponieważ błąd zdiagnozowania choroby mógł mieć poważne skutki i tak wszystko skończyło się dwutygodniowym leczeniem szpitalnym a przecież gdyby diagnoza była od razu postawiona dobrze byłoby można tego uniknąć. NIEPOLECAM!

Witam. Moja córka jest pod opieką pani Doktor od 11 lat. Pani Doktor zawsze miła, uśmiechnięta, pamięta pacjenta. Tłumaczy przebieg choroby, stara się dobrać optymalne leczenie. Polecam!!!

Pani Doktor jest godna polecenia, gdyż często przepisuje leki robione, dobrane składnikami do danego dziecka. Owszem czasem te gotowe są może i drogie, ale zawsze pyta czy ma wypisać zamiennik czy podać dobry lek. Zdarzy się że i zaminnik jest lepszy wówczas podaje mi zamiennik

Witam raczej nie polecam Pani doktor mimo że nie mogę zbyt wiele powiedzieć, byłem dwa razy u Pani doktor z synkiem, ale nie wzbudza sympatii, na pytanie o szczepienia Pani sie bardzo zdenerwowała kiedy nie byłem zadowolony ze zdawkowej odpowiedzi (przecież wszyscy szczepią, więc czego się dopytuję) tyle informacji o szczepieniu jego zaletach i zagrożeniach, innym razem zdiagnozowała infekcje bakteryjną bez żadnego badania tak po prostu, kiedy zrobiliśmy sami te badanie i wynik był ujemny to usłyszeliśmy że kto nam tak doradził.To tyle z mojej strony.

Zawsze skuteczna w leczeniu. Antybiotyki przepisuje tylko w ostateczności.

Zawsze skuteczna w leczeniu. Antybiotyki przepisuje tylko w ostateczności.

Pani Rozwarska niestety od samego początku nie trafiała w leki dla mojego syna. Przepisuje leki drogie,które nie pomagają. Wielki minus w tej sprawie. Cenie jednak, że zawsze odbiera telefon i stara się doradzić i pomóc w miarę możliwości. Wzbudza zaufanie i jest miła, lecz mimo to dla mnie to za mało.