lekarz Jolanta Rybka

Pani już dawno powinna znaleźć się na emeryturze. Wczesna ciąża, po krótkim badaniu chamsko stwierdziła że "tu nie ma na co liczyć" i trzeba się przygotować na poronienie, już proponowała tabletki które w tym pomogą. Wizyta u innego lekarza, ciąża przez następne 8 miesięcy wzorowa, lekarz nie widział żadnych nieprawidłowości.

Jestem pacjentka p.doktor od27lat.Pani Rybka to osoba kompetentna bardzo doświadczona w pełni potrafi wykorzystać swoją wiedzę podejmując odpowiednie decyzje.Polecam innym pacjentkom.Bez zastanawiania poleciłam moim córkom.

błędna diagnoza podczas pobytu w szpitalu. Bałabym się powierzyć jej prowadzenie ciąży nie mówiąc już o porodzie.

Przez kilka lat- odkąd zaczęłam miesiączkować miałam bardzo nieregularne cykle. Pani Doktor stwierdziła że na pewno wyregulujemy tabletkami antykoncepcyjnymi. Przepisywane je miałam przez 4 lata z przerwami żeby sprawdzić czy sposób podziałał-niestety problem nawracał. Po 4 latach powiedziałam że nie chcę już tabletek bo chcę zaplanować ciążę, więc wtedy dopiero kazała zrobić mi badania TSH (tarczyca). Okazało się że przyczyną moich nieregularnych miesiączek jest niedoczynność tarczycy. Zaczęłam ją leczyć i problem minął i udało się od razu zajść w ciążę :)) Szkoda że od razu nie było zalecenia badania krwi tylko dopiero po tak długim czasie faszerowania się chemią.

bardzo przyjemna i mila. ciaze prowadzila super gdy bylo cos nie tak to informuje co sie dzieje o mozliwosciach leczenia plodu

Najlepszy ginekolog w mieście !!! Bardzo kompetentna i uprzejma. Chodzę do Pani doktor od 12 lat. Prowadziła moją dość trudną ciążę i dzięki niej mam dziś zdrowego synka. Jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale też sympatycznym człowiekiem, co moim zdaniem nie jest bez znaczenia. Szczerze polacam !!!

Najgorszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam. Dwukrotnie błędnie postawiła diagnozę, która kosztowała mnie wiele bólu. Pani doktor najpierw źle wykonała zabieg, a później totalnie zignorowała objawy, które były bardzo niebezpieczne dla mojego życia. A do tego bardzo niedelikatna podczas badania. Nie chcę mieć z nią już nigdy nic wspólnego. Wiele moich znajomych twierdzi tak samo. Kościański szpital powinien przestać ukrywać brak fachowości pani doktor.

ciepla i serdeczna osoba :) zawsze bez najmiejszego problemu wyslycha i wyjasni czy to w gabinecie czy w szpitalu na oddziale

ciepla i serdeczna osoba :)
zawsze bez najmiejszego problemu wyslycha i wyjasni
czy to w gabinecie czy w szpitalu na oddziale

Bardzo miła Pani doktor. Kompetentna, zawsze słuzy pomocą, doskonały chirurg i położnik a jednocześnie umie powiedzieć pacjentkom, że wskazane są konsultacje i ewentualne leczenie w ośrodkach klinicznych.