lekarz Jolanta Sarnowska-Makus

Spóźniona, brak empatii, i choćby nawet małego przepraszam, nie pyta o wyniki badań tylko mówi że w systemie nic nie widzi z wyraźną łaską wystawia receptę na jedno opakowanie lekarstwa mimo potwierdzenia występowania choroby. to j

Lekarka nie jest empatyczna, jest oschła, nie wykazuje zainteresowania problemem pacjentki. Zero chęci pomocy z Pani strony. Już nigdy więcej nie pójdę do tej lekarki na wizytę. Strata pieniędzy i mojego czasu.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest kompetentną i życzliwą osobą. Sympatyczna, uśmiechnięta, ale przede wszystkim bardzo rzetelna. Z uwagą wysłucha pacjenta i odpowie na każde pytanie. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera sprawiają, że nie ma się poczucia skrępowania. Zdecydowanie polecam Panią doktor!

Super pani doktor,prowadziła mi cala 2 ciąże i naprawde super wszystkie badania jak należy pełen profesjonalizm. Jestem mega zadowolona -polecilam panią dr.wszystkim koleżanką. Polecam.

Bardzo miły, wzbudzający zaufanie, kompetentny i rzeczowy lekarz. Polecam Panią doktor z czystym sumieniem :)

Bardzo zadowolna. Miła, pomocna Pani. :) Gorąco polecam :)

Bardzo zadowolna. Miła, pomocna Pani. :) Gorąco polecam :)

Bardzo fajna Pani doktor. Konkretna i miła. Udzieli rad,zainteresowana pacjentem. Bardzo polecam. Dzięki niej zabrałam się także za leczenie swoich innych dolegliwości. Szczerze, polecam.

Szczerze, polecam.

Polecam wszystkim pania doktor. Zapewniam, ze jest to osoba uprzejma i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Zdecydowanie lekarz z powolania.

Bardzo dobry ginekolog. Doświadczony lekarz, odpowiada na wszystkie pytania bez wydziwiania. Nie szczędzi na mammografii, usg i cytologii. Budzi zaufanie i traktuje pacjenta jak człowieka, a nie jak petenta. Nie spieszy się i wszystko tłumaczy z cierpliwością. Polecam.

Poprostu najlepsza!! Polecam z czystym sumieniem

Poprostu najlepsza!! Polecam z czystym sumieniem