lekarz Jolanta Senderak

Wenerolog, Dermatolog

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjentów i Kobieta zna sie na rzeczy.

Jestem bardzo zadowolona z podejścia do pacjentów i Kobieta zna sie na rzeczy.

Pani dr pomogła mi usunąć brodawkę azotem, wszystko poszło jak należy i dziś po dwóch tygodniach zostało tylko lekkie przebarwienie.

To naprawdę przemiła pani lekarz, która zna się na rzeczy. Polecam ją wszystkim, a jeśli chodzi o wspomniane problemy z rejestracją, to zawsze były tłumy pod poradnią, poprostu trzeba przyjść wcześnie i nie ma problemu z zarejestrowaniem się. A jak ktoś lubi dłużej pospać, to niech nie narzeka na lekarza, tylko nastawi sobie budzik. pozdrawiam

"...byłem w naprawdę ciężkiej sytuacji z powodu mojego trądziku, który bardzo ograniczał moje dotychczasowe życie, terapia trwała ok 1.5 roku, efekty super...Teraz jestem normalnym, towarzyskim, i pełnym energii facetem....Pozdrowienia dla Pani Joli:)

Nigdy nie mozna zarejestrowac sie telefonicznie a osobiscie kiedy chce sie zarejestrowac ciagle slyszę że limit wyczerpany.

Nie mogłem się dodzwonić ponieważ telefon pod który dzwoniłem nie odpowiadał. Zastanawia mnie też to czy jest on aktualny