lekarz Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy

Najlepszy ,najserdeczniejsze i najbardziej zaangażowany lekarza na, którego miałam okazję trafić a niestety przez swoje i syna choróbska było ich wielu. Pani doktor nie tylko posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ale i ogromne serce. Potrafi w prosty i rzeczowy sposób wyjaśnić stan zdrowia dziecka oraz omówić mechanizm działania leków. Dzięki Pani doktor mój syn funkcjonuje normalnie.Dziekujemy

Nigdy więcej... lepiej poszukać innego specjalisty, lekarz może z uprawnieniami, ale nie nadaje się do pracy z dziećmi

odradzam i najlepiej trzymać się z daleka od tak chamskiego lekarza, jestem naprawdę osobą wyrozumiałą, bo sama pracuję w branży medycznej, chciałam zapisać córkę do pani doktor po czym otrzymałam od niej wiadomość cyt." CHYBA SOBIE PANI ŻARTUJE". troszeczkę zniechęciło mnie to do niej, ale napisałam sprostowanie, bo uważałam, że mogła mnie źle zrozumieć odnośnie mojej prośby o konsultację, oczywiście dostałam wiadomość, kiedy i gdzie ma się odbyć wizyta, więc przyjechałam a Pani doktor stwierdziła, że mnie nie przyjmie bo moje dziecko jest chore - zaprzeczyłam, ponieważ córka owszem ma kaszel ale przez to, że jest alergikiem. A Pani doktor odpowiedziała mi, że ona i tak mnie nie przyjmie, bo nie będzie się narażać ponieważ jest po chemii. Ja oczywiście rozumiem, obawy Pani doktor, ale tak naprawdę każdy kto czekał na wizytę w kolejce może być chory bez jak na ten moment objawów. Więc naprawdę może lekarzem jest dobrym, ale szacunku do ludzi nie ma za grosz, dlatego odradzam ją i lepiej poszukać kogoś kto faktycznie chce pomóc dziecku...

Pani doktor na samym początku jak córka była mała była dociekliwa i skrupulatna z biegiem lat podważała już swoją wcześniejszą opinie i oponie innych lekarzy. Była nie miła i nerwowa oraz chaotyczna. Dużo mówi i nie daje dojść do słowa traktując rodziców jak niedouczone dziecko.Kiedyś polecałam Panią doktor ale po 11 latach nikomu już nie polecam.

Fachowe podejście, niewątpliwa wiedza oraz uprzejmość. Pani Surmacz wytłumaczyła nam "łopatologicznie" o co chodzi i to czego nie potrafili nam wytłumaczyć inni lekarze. Jak najbardziej polecam.

Jak najbardziej polecam.

Najlepsza lekarka jaka może być .Nikt nie przebije jej wiedzy ,pamięci i podejścia do ludzi. Niezwykła lekarka , o dużych zdolnościach medycznych. Uratowała moja córke przed kalestwem . i dzięki niej córka szybko wróciła do zdrowia . Niesamowita kobieta ,spaniały lekarz z powołania . polecam bardzo

Córka ma stwierdzony zespół aspergera, a Pani doktor zaczęła szydzić, że jest tylko nadpobudliwa, że zachowanie, które jej opisałam jest normalne, a nie jest. Szydziła, że córka została źle zdiagnozowana i na dowidzenia pokazała środkowy palec. A ja przyszłam do niej tylko po zgodę na biofeedback.

Bez zbadania dziecka stwierdziła Pani doktor, że musimy udać się do rehabilitanta, mimo tego, iż dostaliśmy skierowanie do neurologa. Chcąc iść prywatnie w sms-sie napisała "po co małemu dziecku neurolog". Na temat kompetencji się nie wypowiadam, bo nawet nie mieliśmy okazji poznać ich podczas prywatnej wizyty. Po za tym ma aluzje do lekarzy pediatrów. Typowe w naszej służbie zdrowia, przykre ale prawdziwe. Nie polecam

Doktor Jolanta Surmacz jest wspaniałym neurologiem, najlepszym człowiekiem jakiego w życiu spotkałam. Leczyła mnie przez 10 lat i każdy niech to wie, że życie za Nią w każdej chwili oddam. Kocham Ją jak mame. Jest najcudowniejszą istotą jaka poznałam w swoim życiu która już nie jeden raz w życiu udowodniła że pacienta stawia na pierwszym miejscu a nie kariere zawodową. Polecam K. Bałys

Polecam K. Bałys

Nie polecam! byłam z synem na nfz nie zbadała syna tylko na samym poczatku w gabinecie mówiła z pogarda do mojego 3 letniego dziecka poczym wykrzykiwała straszne rzeczy na temat dzieci autystycznych przy dziecku! w rezultacie zdenerwowała nas postawa pani Dr. Surmacz i wyszlismy z gabinetu1