lek. dent. Jolanta Szymczakowska

Polecam serdecznie gabinet P. doktor Szymczakowskiej , od 30 lat niezmiennie korzystam ja , moja rodzina i znajomi .Profesjonalna obsługa i zawsze trafna diagnoza. Pani doktor przemiła, w razie nagłej potrzeby można liczyć na szybką pomoc .

Oszustwo dentystyczne i tyle. Szkoda gdać. Teraz wydaję tysiące, by uratować to mi pzostało po pożal się Boże dentystce. Nie polecę nawet najgorszemu wrogowi.

Chodziłem do tej dentystki od kilku dobrych lat. Cały czas byłem oszukiwany, a to ma czas, tu to tylko przebarwienie, to to nic poważnego, a tu nic się nie dzieje. Wierzyłem i nagle okazało się u dentysty w Gdyni, gdzie wlądowałem z bólem, że byłem jak to nazwano, urabiany na protetykę, leczenie kanałowe, koronki i mostek. Ręce mi opadły i nie chodziło o koszt leczenia, ale o stan mojego uzębienia. Próchnica zamaskowana jakimś plastycznym tanim wypełnieniem, no i paradontoza. Wstyd pani dentystko, bo jak tak bezczelnie dla marnej kasy można robić pacjętów w.balona. Nikomu tej pani nie polecam.

Bardzo ciekawie się tam zrobiło ostatnio, kompleksowe podejście od zaniedbania do protetyki, taki dental trick, tu się nic nie dzieje, to ma czas, tu nic nie widać i naraz po czasie, oooo potrzebna będzie koronka i kanałowe, pstryka wtedy dużo fotek, co to nie szkodzą, nie zauważa próchnicy, bo widzi już tylko protetykę

Było dobrze do czasu wejścia smoka, czyli syna. Ceny poszybowały na fali covidowej. Starzy pacjęci uciekają, a smok nienażarty. Szkoda, bo było, ale się zmyło i już wielu tak skończyło. Uwaga na potfele. Drenaż.

Miła, profesjonalna, rzetelna, z dobrym podejściem do pacjenta. Dobrze wyposażony gabinet, nie trzeba ganiać po mieście by wykonać rtg zęba. Dobra jakość, dobra cena.

Od lat leczę zęby u tej dentystki, zawsze miło, sprawnie i nie drogo. Polecam wszystkim!

POLECAM, OGROMNIE BAŁEM SIĘ DENTYSTY (URAZ Z DZIECIŃSTWA) KIEDY LECZYŁ MNIE DR KRALL, A PANI DOKTOR TO KOMPETENTNA OSOBA, NIE PASTWI SIĘ NAD PACJENTEM MÓWIĄC O TYM, IŻ NA PRZYKŁAD SAM SOBIE SPARTOLIŁEM JAMĘ USTNĄ ;) OBECNIE LECZĘ U PANI DOKTOR KOLEJNEGO ZĘBA. POLECAM OGROMNIE! CENA PRZYSTĘPNA.

koszt wizyty zależy od wykonanej usługi tj. zakresu leczenia poza tym bardzo miła obsługa, doktor zabiega i dba o klienta, najważniejsze, że przyjmuje w razie nagłego przypadku tj bólu lub uszczerbku zęba poleciłabym znajomym

poleciłabym znajomym

pani szymczakowska wyleczyła mi wszystkie zeby kilka lat temu i plomby trzymaja się do tej pory, są bez zarzutu. zawsze uprzejma i sympatyczna, moze tylko za mało czasu poświęca na pacjenta, poza tym świetna