lekarz Jolanta Szyszka-Sobczak

2,2
2,1

Szkoda czasu na wizytę u Pani doktor. Dziecko jest już po operacji oka, oczywiście jest pod opieką innego specjalisty. Nie polecam.

Chodzę wiele lat z trudnym dzieckiem i zawsze starała sie wszystko zrobić,syn nigdy sie nie bał.

jest to wspanialy lekarz moja corka leczy sie u pani doktor 20 lat i nigdy nie zawiodla moich oczekiwan

Witam,2 raz byłam na wizycie u Pani doktor z 3,5 letnim synkiem.Jestem totalnie rozczarowna podejściem Pani doktor.Poszłam do okulisty aby sprawdzić dziecku oczy a Pani dr.wysyła mnie jeszcze na kosultacje ortopedyczną.Mało tego zaczeła mówić po łacinie,nazywając partie mięśniowe mojego synka,w momencie kiedy powiedziałam grzecznie aby nazywała "rzeczy po imieniu",i że lekarzem nie jestem i nie znam łaciny to dokładnie odpowiedziała,że ona nie jest aby tłumaczyć a leczyć.Do dziecka cały czas "fukała",że jest nie grzeczyny itd.i nie wolno mu nawet patrzeć na niektóre aparaty u niej w gabinecie bo jak to okreliła "NIEKTÓRE DZIECI TO NAWET WZROKIEM POTRAFIĄ ZEPSUĆ!!".Jestem bardzo rozczarowana tą wizytą :(

od 6 roku życia leczę się u Pani dr, w tej chwili mam 20 lat i za nic w świcie nie zmieniłabym lekarza. Może i prawdą jest że Pani doktor nie podchodzi do pacjenta indywidualnie i nie budzi zaufania rodziców ale jest naprawdę dobrym specjalistą i zna się na rzeczy. dzięki Niej udało mi się uniknąć operacyjnego leczenia. Więc osobiście polecam!!

TRAGEDIA przez wielkie T. Jeżeli szukacie okulisty dla swojego dziecka nigdy w życiu nie decydujcie się na wizytę u tej pani. Podpisuję się dwoma rękami pod opinią jednej z mam, która napisała, - pani doktor jest nieuprzejma, straszy dziecko, "0" podejścia do dziecka, nie wspominając o tym, że zupełnie nic nie tłumaczy - no moje pytania i wątpliwości odpowiedziała mi, ze "nie ma czasu mi tłumaczyć, a ja nie przyszłam tu na wykłady z okulistyki tylko mam słuchać jej zaleceń, a medycyna to nie matematyka gdzie 2+2 to 4 i nie wszystko da się wyjaśnić" . Do 3-letniej córeczki tylko mówiła, że jest niegrzeczna, nie umie się zachować, jest niesforna i niech w końcu zacznie współpracować a nie zajmuje się bzdurami" Coś strasznego - dla mnie i dziecka był to po prostu koszmar. Naprawdę zastanówcie się 2 razy zanim zdecydujecie się na wizytę u tej pani z dzieckiem. Szkoda zdrowia, czasu i nerwów - przede wszystkim malucha.!!!!!!

Zgadzam się z powyższą opinią. Asystentka to anioł, a pani doktor wszystko zepsuła...

Moje dziecko jest pod jej opieką od kilku lat, bo wydaje mi się doświadczona. Natomiast jest skrajnie niemiła dla rodziców i bardzo szorstka dla dziecka.Przyznam,ze każda wizyta była dla mnie stresem, dla dziecka raczej nie.

Jadąc do pani doktor,która pracuje w przychodni przy fundacji stworzonej(rzekomo)dla dzieci,myślałam że spotkam się z przemiłą osobą o bardzo dobrym podejściu do dzieci,niestety niemiło się rozczarowałam bo pani doktor ani miła,ani kompetentna nie była.Szczerze mówiąc więcej się dowiedziałam od lekarza w zwykłej przychodni który od razu mi zaznaczył że nie jest okulistą dziecięcym.Więc sama tam nie wrócę i na pewno nikomu tej pani nie polecę.

okropna pani, nie ma podejscia do dzieci, obrazliwie podchodzi do pacjenta, straszy dziecko , cala wizyta to koszmar, odradzam!!!! dziecko sie zestresowalo, zaplakalo, nic dobrego z wizyty, na dodatek zero wnioskow cd dalszego leczenia. poprostu rzut na tasme i dalej kolejny pacjent...