lekarz Jolanta Trykowska

1,5
2,5

Radzę omijać z daleka. Pani dr. nieuprzejma sugestie dotyczące dalszego leczenia zbywa twierdzeniem że "tu nie jest koncert życzeń żeby sobie wybierać sposoby leczenia". Może ma rację ale ja jej nie chcę znać.

Do tej pani mogą przychodzić tylko pacjenci z ustaloną diagnozą i tylko po leki , które są kontynuacją terapii wcześniej ustalonej przez prawdziwego kardiologa. Podczas wizyty należy być usłużnie grzecznym, za dużo nie wiedzieć, za dużo nie pytać i najlepiej być zdrowym. Pacjenci maja wybór. Ja jeżdżę do Bydgoszczy do przychodni im. Jurasza. Świetni lekarze, pełna fachowość i jeszcze uśmiech lekarza.