lekarz Jolanta Tuszyńska

Jestem pacjentką Pani doktor już kilka lat, z resztą cała moja rodzina bada się u Pani doktor. Przeprowadziłam się do Gdyni kilka lat temu, w Gdańsku miałam swojego lekarza z tego zakresu. Poleciła mi Panią doktor koleżanka u której leczył się jej tata. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów i do dzieci również. Pyta, docieka, przede wszystkim słucha. Nie spieszy się, choć poczekalnia pełna pacjentów. Poświęca czas tyle ile trzeba. Bada dokładnie, radzi. Dobrze tłumaczy co i jak. Z całym sercem polecam.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, bardzo miła i upszejma, służy dobrymi radami. Goraco polecam wszystkim.

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi wpisami. Pani doktor pomimo, że godziny przyjęć dawno się skończyły, przyjęła wszystkich i każdemu poświęciła tyle czasu ile wymagał dany przypadek.Gorąco polecam

Bardzo dobrze myślę o pani doktor. Przy okazji okazało się że miałem nadciśnienie, które zacząłem leczyć. Także jeszcze raz dzięki i polecam Jan K.

Bardzo polecam. Pomogła mojej mamie. Inny okulista leczył ją na jaskrę, której nie miała. Kompetentna osoba z dużym doświadczeniem.

wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz polecam

wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz polecam

Polecam bylem i prywatnie i na nfz ,pani doktor tyle samo poswieca czasu i tlumaczy,leczymy sie od paru lat cala rodzina i mozemy polecic innnym.Ma bardzo cierpliwe podejscie do dzieci ato wazne .

bardzo dobry lekarz ,przede wszystkim wiem dokladnie co mi dolega ,tlumaczy doskonale

Jedyna solidna i miła Pani dr okulistka. Od lat cierpiałam na silne bóle głowy połączone z zawrotami i wymiotami tzw. migreny. Nie mogłam na niczym skupiać wzroku. Chodziłam od lekarza do lekarza, miałam robioną kilkakrotnie tomografię komputerową, rezonans magnetyczny, EEG,często trafiałam do szpitala, pogotowie przyjeżdżało do mnie co tydzień. Aż wreszcie trafiłam do dr Tuszyńskiej i już na pierwszej wizycie usłyszałam diagnozę - jaskra. Inni okuliści zawsze mnie zbywali, twierdzili że wymyślam, histeryzuję, nigdy nie zrobili mi badania ciśnienia śródgałkowego, a to podstawowe badanie w diagnozowaniu jaskry. Moje objawy były podręcznikowe a ja przez ponad 10 lat tak się męczyłam. Rzeczowa, kompetentna, miła, grzeczna, dokładna, cierpliwa, dociekliwa. Nigdy takiego dobrego lekarza w życiu nie spotkałam.Ci wszyscy okuliści, do których przedtem chodziłam a było ich trochę powinni się wstydzić.

Pani Doktor podchodzi ogólnie do problemów ze zdrowiem nie tylko w sprawach oczu. Poświęca dużo czasu i tłumaczy. jest przy tym bardzo miła. Ja i moja rodzina pozdrawiamy Panią i dziękujemy!