dr n. med. Jolanta Warzycha

2,9
2,7
2,7

Z całą pewnością nie polecam! Bardzo niemiła i nieuprzejma, nie można uzyskać od niej żadnych informacji na temat stanu zdrowia dziecka.

nie polecam

nie polecam

Nie miła, nie uprzejma. 0 podejścia do dziecka. Nie polecam.

Nie miła, nie uprzejma. 0 podejścia do dziecka. Nie polecam.

Dusza człowiek, kompetentna, kowrażliwa, uczynna. Bardzo dobry specjalista. Polecam wszystkim!

Zdecydowanie odradzam z porad Pani Doktor. Nie dość,że byla niegrzeczna, nieuprzejma i wręcz chamsko odnosiła się do wystraszonego 3-latka z 39-cio stopniową gorączką to i diagnoza była kompletnie nietrafiona. Propozycja by niespełna 3 letnie dziecko płukało gardło wodą utlenioną i olbrzymie oburzenie,że tego nie umie. Jak dla mnie ani kompetencji, ani kultury, ani podejścia do dzieci ta Pani nie ma za grosz. Na naszej ostatniej wizycie szczytem było stwierdzenie iż specjalnie przez nas musiała przyjść do gabinetu po całonocnej podróży z wczasów,(po czym wychodząc w drzwiach minęliśmy kolejnego małego pacjenta)Jestem zniesmaczona i choć nasze wizyty(w sumie 3) miały miejsce już blisko 4 lata temu wrze we mnie jak je wspominam!!!!

Wyjatkowy lekarz,kompetentna,wzbudza zaufanie, kocha dzieci, szanuje ludzi.

Wyjatkowy lekarz,kompetentna,wzbudza zaufanie, kocha dzieci, szanuje ludzi.

Przyjmowała nas w WSS w Częstochowie.Bardzo przyjemna Pani Doktor, z genialnym podejściem do małego pacjenta.Cierpliwa przy badaniu rozwrzeszczanego i wyrywającego się malucha. Trafna diagnoza, ostrożna z podawaniem antybiotyków. Wysoka kultura osobista, czego niestety nie można powiedzieć o zbyt wielu lekarzach z którymi zetknęliśmy się w szpitalach.