dr n. med. Jolanta Wilczak-Boruta

Neurolog

Bardzo dobry lekarz. Szybki wywiad i diagnoza trafiona. Badania i kolejne szukanie problemu. Do skutku, widać, że to lekarz z powołania, a nie z musu.

Profesjonalne podejście oraz szybka i trafna diagnoza. Pani Doktor dba, aby wizyty odbywały się punktualnie. POLECAM!

Pani dr bardzo szybko mnie zdiagnozowała i skierowała na rehabilitację, po której dolegliwości ustąpiły. Bardzo miła i rzeczowa. Polecam

Nie rozumiem dlaczego p. dr ma tak niskie oceny. Odwiedziłem już kilkunastu lekarzy i mam z kim porównywać. Pani dr Wilczak-Boruta jest w lepszej w połowie stawki. Zupełnie przyzwoity fachowiec. A co do zlecania nowych badań to wystarczy zgłosić chęć i pani dr wypisze skierowanie bez problemu na wszystko. Jak przepisuje leki to mówi o przeciwwskazaniach, ryzyku, opiniach itd.

Leczenie u pani doktor polega na skierowaniu na rehabilitacje 2 razy w roku ,sporadycznie leki przeciwbólowe i jeśli masz jakieś badania nawet z przed kilku lat to dla niej są aktualne i nie zleca nowych bo napewno się nie polepszylo tylko pogorszył wiec bez sensu robić nowe.