lekarz Jolanta Winczakiewicz

osobiście nie polecam.chodziłem kilka lat prywatnie do tej Pani i nie zauważyła że odwarstwiają mi się siatkówki przez co mogłem stracić wzrok.o tym fakcie dowiedziałem się na badaniu w citomedzie

Lekarz jest mi znany od wielu lat. Nie lubi się zajmować dość trudnymi skomplikowanymi przypadkami. Wówczas czyni podchody by pozbyć się takiego pacjenta

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz na prawdę godny polecenia.

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Lekarz na prawdę godny polecenia.

Niezwykle dokładny lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta. Cierpliwa, uprzejma, spokojna. Z dużym szacunkiem do pacjenta. Posiada szeroką wiedzę, ciągle się uczy i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Uzyskałam u Pani Doktor informacje również odnośnie innych moich chorób i pomoc, której nie mogłam doprosić się od innych lekarzy specjalistów.

Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, wykonała wszystkie badania cały czas tłumaczyła wszystko co robi. Jest cierpliwa, miła i kompetentna. Polecam

Mam skomplikowana wade wzroku: minusy plus astygmatyzm plus stozek rogowki, bylem u wielu okolistow nikt nie potrafil mi zrobic okolarow po ktorych noszeniu nie pekala (bylem u 3 innych okulistow) by mi glowa nie pekala. Pani Jolanta spedzila 2 razy po 1.5h i udalo sie. Dzis jedynie kopjuje te okulary niekt nie potrafi zrobic porownywalnie dobrych (a probowalem tez w USA), wiec szacun dla tej pani.

Bardzo wnikliwy i dobry lekarz.Zawsze ma czas dla pacjenta.Godny zaufania.Polecam.

Bardzo dobry specjalista, tylko kolejki na fundusz są makabrycznie długie

Bardzo dobry specjalista, tylko kolejki na fundusz są makabrycznie długie