dr Jolanta Wiśniewska

Alergolog, Pediatra

Zapisałam się do Pani doktor z 3 dzieci. Jestem zdumiona sytuacją, że nigdy nie czekam z dziećmi na przyjęcie 2-3 dni, jak wcześniej w przychodni, do której należałam. Zawsze jestem miło i fachowo obsłużona. Moje dzieci bardzo chętnie jeżdżą do przychodni, ponieważ lubią Panią doktor i Pani doktor nigdy nie robi problemu z rzeczy które tego nie wymagają.

Bardzo dobry lekarz dziecięcy, kompetentny, uprzejmy, moja córka nie chce chodzić do innego lekarza. Świetne podejście do małych pacjentów

Pani doktor leczy moich synów od lat. Mam do niej pełne zaufanie. Jeden z synów obecnie jest już pełnoletni, fachowy lekarz podchodzi po ludzku do pacjenta,

Bardzo dobry lekarz, rzeczowo i w bardzo miły sposób udziela konsultacji. Nie spotkałam się nigdy z sytuacją, że na wizytę moje chore dziecko mogło czekać 2 dni. Przyjmowane jest wtedy, kiedy zachoruje. Dla mnie jest to bardzo ważne, tym bardziej, że wykonuję odpowiedzialną pracę, a poza tym chore dziecko powinno być przyjmowane w chwili zachorowania.

Wspaniały lekarz i człowiek. Zawsze miło i sprawnie załatwiona wizyta. Bez opowiadania bajek. Lekarz jakiego można sobie wymarzyć.

Przyjeżdżam do Pani doktor kilka lat z dziećmi. Leczyła wcześniej jeszcze mnie jako małe dziecko. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor do dzieci i z leczenia. Moje dzieci nigdzie nie chcą jechać tylko do WIMEDU. Miła obsługa nie tylko w ciągu dnia ale również na dyżurach. Polecam Panią doktor i przychodnię WIMED.

Pani doktor bardzo kompetentna, a zarazem bardzo uprzejma i z ogromną cierpliwością podchodząca do dziecka jak również potrafiąca odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania.

Doskonały lekarz! Szybka i fachowa pomoc, do tego miły i życzliwy człowiek. POLECAM