Jolanta Wiśniewska

Ginekolog położnik, USG

POLECAM. Byłam pierwszy raz i zanim sie zapisałam nie przeczytałam o niej żadnych opinii na necie, przed wizytą poczytałam co nieco i sie przeraziłam. Byłam pewna że na 99% będe musiała zmienić lek. Ale się bardzo mile zaskoczyłam. Dostałam wszystkie skierowania, odpowiedzi na pytania. Charakter mi odpowiada, bo sama nie jestem jakaś wylewna. Polecam.

Panią Jolantę mogę z czystym sumieniem polecić młodym kobietom, które wybierają swojego pierwszego ginekologa. Jest niezwykle delikatną osobą, przy której nie odczuwam skrępowania. Poświęca pacjentowi dużo uwagi. Można z nią porozmawiać o antykoncepcji, upławach, bolesnych miesiączkach. Problem na pewno nie zostanie zignorowany. Jeśli mamy problem z cerą, to pani Wiśniewska stara się tak dobrać leki, aby nie tylko zapobiegały ciąży, ale też rozwiązały nasze problemy dermatologiczne. Pani Wiśniewska jest pierwszym lekarzem, który nie zlekceważył moich bolesnych miesiączek. Bałam się, że trafię na kolejnego hochsztaplera, który stwierdzi, że moje problemy ustąpią ...

Pani Wiśniewska jest pierwszym lekarzem, który nie zlekceważył moich bolesnych miesiączek. Bałam się, że trafię na kolejnego hochsztaplera, który stwierdzi, że moje problemy ustąpią po zajściu w ciążę. Na szczęście pani doktor zainteresowała się problemem.

Ta Pani jest bardzo nie miłą osobą gdy przyjmuje na nfz

Ta Pani jest bardzo nie miłą osobą gdy przyjmuje na nfz

Uciekać.Chodziłam do niej jakis czas na wizyty kontrolne a potem w trakcie ciązy w którą zaszłam.Bardzo często były to nwizyty prywatne.Z początku byłam pod wrażeniem,miła,wytłumaczyła wszystko, nawet wyglądem wzbudza zaufanie i człowiek sobie mysli że wie co robi.Problemy zaczeły sie jak zaszłam w ciąże.Byłam u niej zaraz jak mi się okres nie pojawił.Żeby stwierdzić czy to ciąża potrzebowała 2 wizyt czyli jakiś miesiąc.Bo macica rozpulchniona ale ona nie wie.I tak minął miesiąc a ona nie wie, trzeba czekać... zamisat zroboić USG.To była moja pierwsza ciąża więc ja tez nie wiedziałam co i jak a ona wydawała się kompetentna wiec jej zaufałam.Jak już doszła do wniosku że to ciąża to nie robiła mi dalej tego USG(nawet nie ma w gabinecie) przez kolejny miesiąc i tak mnie utwierdzała w przekonaniu że wszystko jest ok.Ja też gdzies tam wyczytałam że nie powinno sie robic jesli to nie jest konieczne więc troche sie uspokoiłam a że coarz to nowe badania badania na które mnie kiwroała(HIV,Toksoplazmoza itp) wychodziły ok to tez żyłam w innym świecie i myślałam żę jest wszystko ok.Aż w końcu chyba po 2,5 miesiaca skierowała mnie do męża swojego na USG(w tym samym budynku) i okazał0o sie żę płodu nie ma,nigdy nie rozwijał się prawidłowo a za to jest poważna choroba.Będąc pod opieką lekarza przed i w trakcie ciąży taka rzecz nie mogła mieć miejsca.Powinna była zrobić USG szybciej a nie czekać .Ja w 3 miesiacu wyladowałam w szpitalu i miałam poronić że już to był 3 miesiac to było starsznie trudne nie mówiąc już o łyżeczkowaniu.Jestem młoda,to była pierwsza ciąża...zero profesjonalizmu ze strony tego lekarza...jej sie wydaje że jak ktoś jest młody to jest zdrowy ,że wszystko jest ok.Szkoda jej było wysłać na USG zrobić inne badania oprócz ciągłego badania palcem.Przestrzegam wszystkjie kobiety.

Pani Jolanta Wiśniewska to bardzo kompetentny lekarz! Czytając forum przed wizytą, napotkałam wiele negatywnych opinii co w ogóle się nie sprawdziło w praktyce. Pani doktor podeszła do mnie w sposób indywidualny, odpowiadała na każde zadane pytanie. Jestem osobą młodą, więc bałam się ewentualnego rozczarowania, jednak podejście lekarza przekonało mnie, że takie wizyty są bardzo ważnym elementem życia kobiety i nie ma się czego obawiać. Zdecydowanie polecam!

Strasza kobieta, która nie tylko nie zbadała delikatnie, ale również przepisała niewłaściwe leki. Jedyny plus, że dobrze opisała pewne mechanizmy ludzkiego ciała.

Byłam u tej Pani na wizycie 2-krotnie, za 1-ym razem nawet miła, 2- razem nieuprzejma, po badaniu cały dzień bolał mnie brzuch, niedelikatna, więcej tam już nie wróciłam. Lekarka nie potrafiła stwierdzić mojej dolegliwości, ani przepisać skutecznego leku.

Żałuje że nie sprawdziłam wcześniej opini o Pani doktor, byłam u niej z córką(9 lat) postawiła diagnoze (mylną) i wprowadziła leki bez jakich kolwiek badań i wymazów, po nawróceniu objawów stwierdziła ze dziwczynki szybciej dojżewaja i wszystko jest w porzadku (dalej bez wymazu) i mam obserwować. Wybrałąm sie do innego lekarza który bardzo się zdziwił że podjeto leczenie bez wymazu, okazało się że jest zakażenie bakteryjne a nie grzybiczne i zostało narażone zdrowie dziecka poprzez wprowadzenie złego leczenia a wystarczyło pobrać wymaz i to niby ja jestem przewrażliwioną matką ? ...

Nie polecam !!!

U pani Wiśniewskiej byłam 2 razy. Publicznie- niemiła, jakby obrazona, ze zajmuje jej czas, prywatnie o potwierdzenie ciązy, na poczatku niemilo, przy potwierdzeniu wkoncu! usmiech u tej pani. Nie przeszkadza mi jej sposob bycia, bo wybieram sie do niej ponownie :)

nie polecam... nie kompetentna Pani doktor.. przez 3 lata nie stwierdziła u mnie żadnych dolegliwości.. Postanowiłam wybrać się do innego specjalisty, który w 10 min. trafnie zdiagnozował mój przypadek. Okazało się, że mam ogromną torbiel, nadżerkę i wrodzoną wadę podwójnej macicy.. czego dr Wiśniewska przez 3 lata nie umiała stwierdzić.. ale co się dziwić, nie robi USG ani żadnych podstawowych badań! Kpina.. Jest tyle innych kompetentnych lekarzy - nie polecam jej usług.