dr n. med. Jolanta Wojsa

Dermatolog, Wenerolog

2,9
2,9

Od 2 lat mam problem ze skórą głowy - świąd, ból i wypadanie. Zwiedziłam przed Wojsą 5 gabinetów. Tu również się rozczarowałam. Miałam ze sobą dokumentacje fotograficzne, leki które brałam, maści, szampony... Wojsa na nic nie spojrzała. Chciałam się podrapać, żeby pokazać co po zwyczajnym "skrob skrob" mam za paznokciami, ale Wojsa zbyła temat. Nie zbadała, we włosy nie zajrzała. Wypisała w ciemno witaminy i szampon. Po tabletkach było mi niedobrze, szampon nasilił objawy. Kiepsko, no ale swoje zarobiła :(

nie polecam. Umawianie po parę pacjentów na tą samą godzinę, kilkudziesięciominutowe oczekiwanie na wejście, ledwie rzucenie okiem na pacjenta. Przypisanie silnych maści sterydowych przy zaznaczeniu o znacznych problemach z sercem i nerkami (a co tam!), no efekty leczenia zerowe. Brak chociażby chęci wykazania poznania danego przypadku, próby postawienia diagnozy. Łuszczycę określiła jako grzybicę. Brak słów, nigdy więcej.

Nie polecam wizyty u dr Wojsy. Pani Wojsa jest już na takim "poziomie" w swoim fachu, że nawet nie musi patrzeć na twarz pacjenta żeby wystawić diagnozę, bez zastanowienia przepisuje jakieś daremne leki od firm z którymi ma podpisane kontrakty. Dodatkowo jest nieodpowiedzialna i jest zagrożeniem dla ludzi szukających pomocy. Moją siostrę leczyła silnymi maściami sterydowymi przez około 2 lata, gdzie maksymalny okres stosowania to jest miesiąc, co spowodowało nieodwracalne zmiany na jej skórze. Wizyta trwa dosłownie 2 minuty, a atmosfera w gabinecie jest fatalna. Nie polecam.

może Pani Doktor jest i dobrym lekarzem, ale organizacja pracy gabinetu to zero bezwzględne. Ale po kolei... czas oczekiwania na wizytę - 6 tygodni; umówiliśmy się, że w dniu wizyty potwierdzę ją telefonicznie. Bezskutecznie próbowałem przez 4 godziny. W końcu telefon został odebrany i - nim zdążyłem wydukać "dzień dobry" poirytowany głos powiedział mi, żeby zadzwonić później, bo nie może jednocześnie leczyć pacjenta i obsługiwać centrali telefonicznej - poczym Pani się rozłączyła... Ostatecznie do wizyty nie doszło...

Dzien dobry...ja byłam u Pani Doktor kilka razy i to w związku z problemami dermatologicznymi,jak i estetycznymi...bardzo konkretna,miła osoba..oba problemy rozwiązane...gdybym jeszcze raz chciała skorzystać to tylko u tej Pani.Goraco polecam.

do konca nie zostalam zdiagnozowalam dostalam antybiotyk +masci stosuje od mieisaca ale nie widze poprawy. kasa wyrzucona w bloto nie wspomne o czasie straconym w poczekalni 2 godziny pozniej niz czas podany przez pania doktor.PORAZKA

Na wizytę czekałam tydzień, w poczekalni 40 minut, ja i jeszcze inne dwie osoby umówione na tą samą godzinę..przyszłam 10 minut przed czasem i siedziały tam jeszcze 3 osoby nie przyjęte, średnio na osobę 15 minut. To niestety zniechęca... W gabinecie lekarskim pani doktor bardzo miła, zaleciła na miejscu zabieg na twarz (dodatkowo 30 zł), asystentka go wykonała (niezbyt delikatnie), objaśniła jak będzie reagować moja skóra i kiedy co robić, zaleciła dodatkowo kurację antybiotykiem i dwa preparaty na skórę (116 złotych), za miesiąc kolejna wizyta i zabieg. Jestem zadowolona z ...

Jestem zadowolona z wizyty tylko to czekanie denerwuje.
Pytania zadawałam sama, pani doktor odpowiadała wyczerpująco.
Tylko dosyć drogo to wszystko wychodzi...cóż taki chory system mamy..

Witam. Byłem u Pani Doktor tylko raz. Dłużej czekałem na swoją kolej w poczekalni, niż spędziłem czasu w gabinecie. Pani Doktor obejrzała mój problem, stwierdziła, że "nic tam nie widzi", nie zarządziła żadnych dodatkowych badań, nie pytała o żadne dodatkowe rzeczy. Dostałem na receptę dwa leki i za wizytę zapłaciłem 100 złotych. Pani Doktor była raczej neutralna, jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Nie była niegrzeczna, nieuprzejma, ale mianem sympatycznej i uśmiechniętej osoby też bym ją nie określił (przynajmniej w przypadku mojej wizyty). Leki, które miałem stosować, nie rozwiązały mojego problemu, więc w zasadzie pieniądze wyrzucone w błoto.

Witam, Zdecydowanie nie polecam Pani doktor,blizny zostały mi do dziś.Zgłosiłam się w czerwcu z brodawką płaską na twarzy, chciałam dowiedzieć się co mogę zrobić żeby się jej pozbyć i ewentualnie umówić na zabieg, poinformowałam Panią doktor, że za 10 dni wyjeżdżam na urlop w egzotyczne kraje( a więc upał, morze, basen)zostałam poproszona o położenie się na kozetkę w celu oglądnięcia zmiany, chwilę później moje brodawki zostały wymrożone (okazało się , że jest ich kilka, małe, słabo widoczne na policzkach i czerwieni wargowej). Na moje pytanie co z moim wyjazdem? Pani ...

Witam,
Zdecydowanie nie polecam Pani doktor,blizny zostały mi do dziś.Zgłosiłam się w czerwcu z brodawką płaską na twarzy, chciałam dowiedzieć się co mogę zrobić żeby się jej pozbyć i ewentualnie umówić na zabieg, poinformowałam Panią doktor, że za 10 dni wyjeżdżam na urlop w egzotyczne kraje( a więc upał, morze, basen)zostałam poproszona o położenie się na kozetkę w celu oglądnięcia zmiany, chwilę później moje brodawki zostały wymrożone (okazało się , że jest ich kilka, małe, słabo widoczne na policzkach i czerwieni wargowej). Na moje pytanie co z moim wyjazdem? Pani doktor jak gdyby nigdy nic odp; Kremy z filtrem 50, nie opalać się, zasłaniać buzię, albo zrezygnować z urlopu. Moja twarz wyglądała jakby ktoś przypalił mnie papierosem, mimo stosowania filtrów( przecież w wodzie promienie UV się odbijają) zostały mi ciemne przebarwienia, które co roku są widoczne po opalaniu i jaśnieją ale nie znikają w czasie roku. Dodam, że od zabiegu minęło już 3 lata a plamy nadal są. Przestrzegam wszystkich, nie warto.

Pani doktor od pewnego czasu bardziej skupia sie na medycynie estetycznej niż na leczeniu chorób dermatologicznych....fakt - teraz medycyna estytczna bardzo się opłaca...szkoda tylko że kosztem pacjetów z chorobami deramtologicznymi