lekarz Jolanta Wolska

Lekarz rodzinny, Pediatra, USG

2,1

Pani Wolska to powinna w stodole pracowac leczyc krowy i konie, bardzo dziwna osoba i jakas taka nie kompetentna, nie daje pacjentom zadnego czasu tylko zapisuje lekarstwa a jak sie pytam to co te lekarstwa zrobja albo jak dzialaja to nawet mi nic nie wytlumaczy..., moze ona sama tez nie wie jak one dzialaja... Pani Wolska pani nam zrobi uprzejmosc i zrezygnuje z dzialania jako doktor i sie pani zajmie szydelkami i drutami i swetery zacznie robic , no bardzo prosze, i ustapic miejsce komus mlodszemu z zapalem do pomagania ...

Pani Wolska to powinna w stodole pracowac leczyc krowy i konie,
Pani Wolska pani nam zrobi uprzejmosc i zrezygnuje z dzialania jako doktor i sie pani zajmie szydelkami i drutami i swetery zacznie robic , no bardzo prosze, i ustapic miejsce komus mlodszemu z zapalem do pomagania ludzion i wyksztalceniem do uleczania ludzi....dumb effing old cunt from hell...

Nie polecam. Byłam u Pani dr Wolskiej wielokrotnie i ani razu mi nie pomogła. Nie rozmawia ze mną, nie tłumaczy przyczyn choroby, raz nawet wypatrzyła u mnie zapalenia płuc, po czym lekarze w szpitalu mnie wyśmiali. Powtórzę się, ale warto to wiedzieć. Dr Wolska zapisuje mnóstwo kosmicznie drogich leków, które praktycznie w ogóle nie pomagają.

Do doktor Wolskiej chodzę już od dawna. Jest świetnym lekarzem. Wielokrotnie pomagała mi w chorobie. Nie mam żadnych zastrzeżeń, na dodatek nie rozumiem negatywnych opinii nadopiekuńczych mamuś, które wielokrotnie można oglądać w przychodni.

CHODZIŁAM DO DR. WOLSKIEJ Z MOIM SYNEM PRZEZ 4 LATA . MÓJ SYN BYŁ PRZYNAJMNIEJ 2 RAZY W MIESIĄCU ,LEKI KTÓRE PANI WOLSKA WYPISYWAŁA WOGÓLE NIE POMAGAŁY MOJEMU SYNOWI A DRUGA RZECZ TO KOSZTY TYCH LEKÓW BYŁY OGROMNE , NIGDY PANI DR. NIE SPYTAŁA MNIE CZY STAĆ MNIE NA LEKI ZA TAKIE SUMY ZGROZA MYŚLEĆ JAK MIAŁOBY SIĘ CZÓRKĘ DZIECI I SEZON CHOROBOWY TO TYLKO BANK OPKRAŚĆ . NIESYMPATYCZNA , OPRYSKLIWA .

NIE POLECAM,MOJE DZIECKO POD OPIEKĄ PANI DOKTOR MIALO WYKONYWANE RUTYNOWO BILANSE PRZEZ KILKA LAT.DOKTOR TWIERDZILA ŻE DZIECKO JEST DZIWNE I WYSYŁAŁA MNIE DO PSYCHIATRY Z DZIECKIEM.KIEDY DZIECKO MIAŁO 5 LAT SAMI W DOMU ZAUWAŻYLIŚMY ŻE DZIECKO MA NIEDOSŁUCH.PANI DOKTOR NIE WPADŁA NA TO ABY DZIECKO SKIEROWAĆ SZYBCIEJ NA BADANIE SŁUCHU A NA BILANSIE TEGO NIE WYKRYŁA PRZEZ KILKA LAT.BEZ KOMENTARZA.

Przepraszam ale po 3 wizytach u pani Wolskiej wybralem sie na poszukiwanie prawdziwego lekarza, nie polecil bym pani Wolskiej nawet najwiekszemu wrogowi.

To bardzo przykre, ze mamy taki system opieki zdrowotnej, ktory pozwala, aby ta kobieta miała kontakt z ludźmi, a przede wszystkim z dziećmi.Nie spotkałam jeszcze tak niesympatycznej, burkliwej i nieprzyjemnej w kontakcie lekarki.Ani razu nie wyleczyła mojego dziecka z choroby, mały był ciągle niedoleczony poniewaz pani doktor nie potrafi wystawic odpowiedniej diagnozy i dobrać odpowiednich lekarstw.

Dusza człowiek. Nigdy nie zawodzi. Jestem pacjetką od 20 lat i zawsze mogłam liczyć na wsparcie i zrozumienie, tak w sprawie zwyklego przeziębienia, jak i poważniejszych problemów zdrowotnych.