dr n. med. Jolanta Wróbel

Polecam Panią doktor Jolantę Wróbel. Mimo mojego stresu i przerażenia już przed zabiegiem kolposkopii, wykazała się ogromnym opanowaniem i zrozumieniem. Wykazała się empatią i zaangażowaniem. Na każde pytanie, które zdałam otrzymałam zrozumiałą odpowiedź. Przed zabiegiem wyjaśniła na czym polega Kolposkopia i co dokładnie będzie po kolei robić. Jestem pozytywnie zaskoczona przemiłym podejściem Pani doktor oraz całego personelu, również Pani z recepcji. Ogólnie pomimo dość nieprzyjemnego badania wizytę oceniam pozytywnie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani dr Wróbel. Od samego wejścia wprowadziła luźną atmosferę, o chorobach mówiła zrozumiałym językiem i wszystko dokładnie tłumaczyła. Bardzo serdecznie polecam

Byłem i leczyłem się na jajniki, z tego co mi wiadomo, nie mam szans na wyleczenie, za dużo do poprawiania, a lekarka wcale nie jest wykwalifikowana. Polecam.

Witam! jestem w 8 tygodniu ciąży i poszłam zrobić prywatnie usg, koleżanka poleciła mi Panią J. Wróbel no i muszę powiedzieć, że nie jestem z niej wcale zadowolona! Zapłaciłam 70zł a robiła mi usg może 3 minuty, co prawda zrobiła to delikatnie, widziałam dzidziusia i bijące serduszko, ale nie dostałam zdjęcia usg i powiedziała mi ze dziecko ma 8 milimetrów, poszłam do swojego ginekologa to zdziwił się, że nie mam zdjęcia i że na pewno dziecko nie ma 8 milimetrów tylko więcej bo on mi robił parę dni wcześniej i było jeden centymetr. Także więcej tam już nie pójdę!! a zapłacić 70 zł za nic no to ja dziękuje!! NIE POLECAM!!!

Idealnie by było jakby pani doktor robiła jeszcze usg piersi.

Idealnie by było jakby pani doktor robiła jeszcze usg piersi.

dopiero teraz jestem w stanie napisać o tym rzeżniku,a nie lekarzu.Niech wasza noga nigdy tam nie stanie.Omijajcie z daleka to miejsce i miejsca,gdzie ta "kobieta"robi "badania".Przy pierwszej i już ostatniej wizycie w wyniku "badania"pozbawiła moją córkę,to,co najważniejsze.Proszę Was,nie idźcie do niej NIGDY.

Lekarz godny zaufania . Zawsze uśmiechnięta i uprzejma . Ma zawsze czas dla pacjenta nie bagatelizuje jego objawów . Lekarz jakich mało .

Polecam super pani doktor. Prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.

Polecam super pani doktor. Prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.

Byłam u p. Wróbel dzisiaj. Była wredna, niesympatyczna i niemiła. Nie potrafiła powiedzieć czy jestem w ciąży czy nie? To kto ma wiedzieć jak nie ginekolog? Nikomu nie polacam tej wrednej baby!!

Jestem w 100% zadowolona z wizyt u Dr.Jolanty Wróbel.Zawsze uśmiechnieta,miła,uprzejma.Poświęca tyle czasu ile pacjentowi jest potrzeba.Od 8 lat jestem Jej pacjentka prowadziła mi 2 ciąże.Polecam