lekarz Jolanta Zacharczuk

Pulmonolog

Pani doktor to wspaniały lekarz ,kompetentny ,znający się na tym co robi.Polecam w 100% Panią doktor,po trzech wizytach w poradni już nie taka straszna moja choroba jak myślałem ..POLECAM

Miałem zmiany w płucach, byłem zdruzgotany i bezradny. Myślałem o najgorszym, wybrałem się do Pani doktor myśląc ze to ostateczność.Do dziś nie mogę uwierzyć że tak to się pozytywnie skończyło, szybka reakcja, odpowiednie znajomość Pani doktor sprawiły że dziś mogę cieszyć się pełnią życia!

Jestem zadowolona z porad Pani Doktor. Myślę że mogłabym polecić śmiało wszystkim.