lek. dent. Józef Błach

Protetyk, Stomatolog

Takich lekarzy już nie ma. Świetny fachowiec. Wie co robi. Jego wypełnienia nie wypadają. Przerobiłem w swoim życiu sporo stomatologów ale tej klasy to był jeszcze tylko św. pamięci dr Żółtaszek, który dawno temu przeniósł się do Praszki. Nie ma co polecać - dr Błach ma kalendarz wypełniony na dwa tygodnie do przodu. To wystarczy. Pacjenci przyjeżdżają nawet z miejscowości odległych ponad 100km. Życzę dużo zdrowia i sił Panie doktorze.

chodzę do tego lekarza całą rodziną i jestem bardzo zadowolona . Do dzieci ma bardzo dobre podejście ,mnie wyleczył jak gdzie indziej nie dawali rady i ciągle poprawiali ten sam ząb Jest miły i przede wszystkim z wieeeloletnim stażem pracy ,co oczywiście wpływa na korzyść

Najwyższej klasy fachowiec, ogólnie jest bardzo drogi ale spełnia oczekiwania.

Najwyższej klasy fachowiec, ogólnie jest bardzo drogi ale spełnia oczekiwania.

kompetentny,uprzejmy. Mimo, ze to stomatolog swoim sposobem bycia sprawia, ze czlowiek mniej sie stresuje.