lekarz Józef Chmura

Lekarz rodzinny

Szkoda naszego lekarza ja pamiętam go od dziecka wieczny pokój Panie Doktorze ,,Pacjent"

Ale to już BYŁO... Ś.p. Józef Chmura [*]

Ale to już BYŁO... Ś.p. Józef Chmura [*]

super lekarz,polecam,podchodzi z sercem i oddaniem do pacjeta.

super lekarz,polecam,podchodzi z sercem i oddaniem do pacjeta.

Pan Doktor to niesamowity specjalista i przy tym bardzo dobry czlowiek, kilka lat temu kiedy moja siostra dostala ataku wyrostka robaczkowego, on bez wachania zbadał ją w środku nocy, zdiagnozował, zawiózł własnym samochodem do szpitala, załatwił wszystko co trzeba, naprawdę złoty lekarz! Mam do niego pełne zaufanie

bardzo lubie pana doktora jest miły sympatyczny

bardzo lubie pana doktora jest miły sympatyczny

Nie wiem kto takie bzdury tu wypisuje, bo miałem do czynienia z tym lekarzem i jego brak profesjonalizmu, a przede wszystkim brak odpowiedniej wiedzy lekarskiej spowodowałyby bardzo poważne skutki mojego 'leczenia' u niego. Nigdy nie robi wyników, nawet tych najprostszych, które pozwoliłyby trafnie zdiagnozować chorobę (problem) więc dla mnie już sam ten fakt jest wystarczającą opinią jak ten lekarz potrafi leczyć. Nie pójdę do niego już nawet z bólem brzucha czy głowy, bo życie jest dla mnie ważniejsze od kilku złotych, które muszę wydać idąc do poważnego, profesjonalnego lekarza.

wspaniały człowiek, oddany dla pacjenta, to lekarz z powołaniem, nie patrzy na zegarek aby szybciej przyjąć i odwalić wizytę. To prawdziwy lekarz dążący z pomocą dla pacjenta. Polecam.

Lekarz jakich mało ,miły , ma podejście do każdego pacnięta , szczerze polecam

Lekarz jakich mało ,miły , ma podejście do każdego pacnięta , szczerze polecam

Kompetentny, fachowiec, bardzo dobry lekarz!

Kompetentny, fachowiec, bardzo dobry lekarz!

Wspaniały doktor! Kompetenty, wspaniały diagnosta!! Same superlatywy!!

Wspaniały doktor! Kompetenty, wspaniały diagnosta!! Same superlatywy!!