lekarz Józef Czurkolekarz Józef Czurko - zdjęcie profilowe

lekarz Józef Czurko

2,9

Uprawnienia do badania kierowców

Uprawnienia do badania kierowców

Bardzo polecam. Kompetentny z ogromną wiedzą, lekarz który nie traci czasu na pogaduszki poza sprawą w której się spotkaliśmy. Niejednokrotnie korzystałam z porad Pana doktora i jako jedyny internista zawsze udzielił mi prawidłowej diagnozy, i leczenia. Z wiedzy i doświadczenia Pana doktora korzysta cała moja rodzina. Takich lekarzy z tym prawidłowym podejściem do swojej pracy rzadko się spotyka.

Lekarz przyjmuje również w przychodni na miodowej. Poprzez teleporade poprosiłem o skierowanie profilaktyczne na morfologię (rutynowe kontrolne badania, który każdy człowiek raz w roku powinien wykonać). Zostałem zapytany o wiek. Odpowiedziałem 24 lata, czuje się dobrze. Usłyszałem od lekarza, że skoro jestem taki młody i dobrze się czuje nie widzi podstaw do skierowania mnie na morfologię (trzustka/wątroba itp.). W trakcie siedmiominutowej kłótni usłyszałem takie teksty jak: "Proszę wykupić sobie abonament w orlenie za 100/200 złotych" lub, że nie powinienem pouczać takiego kogoś jak on. Na KONIEC zostałem poinformowany, że rozmowa ...

"Proszę wykupić sobie abonament w orlenie za 100/200 złotych" lub, że nie powinienem pouczać takiego kogoś jak on. Na KONIEC zostałem poinformowany, że rozmowa jest nagrywana. Bardzo się z tego cieszę, gdyż jest to tylko i wyłącznie na nieszczęście doktora. Na dniach spotkanie z Panią kierownik. Jest to moja pierwsza taka skarga/zażalenie, ale pewne kwestie są niedopuszczalne. Brak wiedzy elementarnej, którą również wyłożyłem przez telefon. Mam nadzieję, że jutro z Panią Katarzyną sobie to wspólnie odsłuchamy.

Jedyną pięciogwiazdkową ocenę zostawiam za "Poświęcony czas", gdyż tak doświadczony doktor szedł w zaparte w kłótni, że to ja finalnie się rozłączyłem.

Nie pozdrawiam.

Bardzo słabo. Ciężko się umówić do lekarza z wyprzedzeniem. umowiona w danym dniu przelozona. Lekarz nie zleca badan prosi o przyniesienie opinii na temat innych badań z poradni. Koniec końców błędna diagnoza - zle dobrane leki . Stanowczo nie polecam

Koniec końców błędna diagnoza - zle dobrane leki . Stanowczo nie polecam

Wspaniały lekarz z empatią jakiej u innych mało. Zawsze wysłucha, doradzi, ma szerokie spojrzenie na problem i szuka właściwego rozwiązania dla każdego pacjenta. Czytałam tu kilka niepochlebnych komentarzy pisanych ewidentnie przez tą samą osobę... no cóż... internet i anonimowość dają taką możliwość sfrustrowanym osobom. Ja leczę się u Pana doktora od prawie 30 lat i jestem bardzo zadowolona. Fachowość i empatia, to główne atuty Pana doktora. Lekarz z powołania!

Znam Pana Doktora jako pacjętka 30 lat jako młoda dziewczyna byłam bardzo chora onkologicznie i pan Doktor prowadził mnie przez 3 lata podczas leczenia zawze trafnie diagnozował i przewidywał złe skutki,pomógł zawsze nigdy mi nie odmówił nocnych wezwań ( a były częste),bardzo ludzki i wyrozumiały,jak było trzeba to też czekał na pieniadze! a teraz po 20 latach mam problem i znowu wracam z zaufaniem na leczenie do pana Doktora . Godny polecenia . Wdzięczna pacjetka

Bardzo dobry lekarz, naprawdę pomaga, skutecznie leczy. Dokładnie analizuje wszystkie objawy, doskonale diagnozuje. Trafnie interpretuje wyniki badań. Poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem. Zawsze rzeczowo i szczegółowo odpowiada na pytania. Każde przeprowadzone badania wyjaśnia i omawia. Nie zleca niepotrzebnych badań. Jako pacjent mam do Niego pełne zaufanie . Polecam.

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Połowiczny w rozmowie z pacjentem, miałam wrażenie że jak najszybciej chce pozbyć się mnie z gabinetu. Odradzam

Okropny lekarz. Nieuprzejmy, zarozumialy, wrecz arogancki. Polowiczny w rozmowie z pacjentem. Przyjmuje na "akord" i wyprasza z gabinetu po uplywie 15 min. Nikomu nie polecam tego lekarza, bo nie jest fachowcem.

Sympatyczny i kompetenty. ......................................................................................................................................................................................................................................

od zawsze kochał pieniądze, a ludzie się nie liczyli - deptał ich, jeżeli stali mu na drodze. Wiedza na poziomie studenta pierwszego roku