dr n. med. Józef Donocik

Chirurg ogólny, USG, RTG

Katowice Żelazna donocik nie polecam doprowadził do guza piersi u mojej żony leczył maściami żelem zamiast wykonać usg biopsja i w porę zareagować ale zawalił

Nigdy u tego lekarza usg wykonywane szybko pacjętki przechodzą przez gabinet automatycznie tylko kasa przyczynił się do raka mojej piersi zła diagnoza przepisywał żele maści że to zaniknie wizyta u innego usg biopsja i szok rozczarowanie rak i leczenie Nigdy Donocik Józef brońcie się od niego

Dr. Donocik jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem z ogromną wiedzą potrafiącym pomóc pacjentowi w chorobie i strachu przed operacją. Jest bardzo uprzejmy, pomocny pomimo tak wielkiej ilości chętnych pacjentów do leczenia. Bardzo polecam Doktora

Bardzo polecam Doktora

Z całego serca polecam Pana Doktora Donocika , jest to świetny specjalista który dba o pacjenta . Ja osobiście zawdzięczam mu życie ! Po spartaczonej operacji endometriozy wykonywanej w szpitalu w Zawierciu , byłam na wizycie odnośnie tarczycy . Pan Doktor zauważył iż coś zrobili nie tak . ! Byłam tydzień po zabiegu , po którym zapomniano założyć mi drenu ! Nie dano mi żadnych leków i wypisano zaraz do domu. Pan Doktor obejrzał ranę , założył dren , dał leki które były koniecznością i uratował mi życie bo doszło do zakażenia groziła mi sepsa bo to co lało mi się z rany po endo to jeden wielki syf ! Pomógł również mojemu wujkowi który jeździł po całym Śląsku i nikt nie potrafił postawić mu diagnozy ! Polecam bardzo komunikatywny , konsekwentny oraz kompetentny lekarz! Oby takich było więcej ! Dziękuje Panie Doktorze za wszystko . ! Paulina . S.

Niepolecam, omijał pacjenta na zadne pytanie nie usłyszałem odpowiedzi. Cały oddział Chirurgii w Zawierciu to pomyłka. Znana opinia że lekarze dzielą sie na tych z powołania i tych z Zawiercia.

Wspanialy chirurg. Panicznie balam sie operacji, a tu niespodzianka. Zero bolu, zero powiklan. Czulam sie swietnie, to swiadczy tylko o tym ze pan doktor jest profesjonalnym chirurgiem i wie co robi. Teraz mijaja dwa miesiace od mojego pobytu w szpitalu i moge z pewnoscia polecic !

Lekarz z powołaniem Troska o pacjentów, wysoka kultura osobista. Kto miał do czynienia to wie A nie zdecydowanym gorąco polecam

Lekarz z powołaniem
Troska o pacjentów, wysoka kultura osobista.
Kto miał do czynienia to wie
A nie zdecydowanym gorąco polecam

Uważam, że dr J. Donocik jest kompetentnym lekarzem, właśnie jestem u dr na oddziale, od razu trafił z diagnozą i leczenie przynosi skutek, polecam dr J. Donocika

UWAŻAJCIE NA chirurga J. DONOCIKA! Zdiagnozował mi guza piersi, który nie istniał. Zdaniem lekarza guz miał wielkość 3 centymetrów i powinien zostać niezwłocznie usunięty. Lekarz od razu zaproponował biopsję grubo igłową i operację w szybkim terminie. Po dwóch dniach udałam się na wizytę prywatną do drugiego a później i do trzeciego chirurga. Żaden z nich nie potwierdził diagnozy guza piersi. Z czego w takim razie doktor J. Donocik chciał pobrać materiał na biopsję i co chciał mi wycinać na sali operacyjnej? Czy u kogoś z was doktor J. Donocik również zdiagnozował nie istniejącego guza? Zasięgajcie zawsze drugiej niezależnej diagnozy przy tym lekarzu!

Bardzo dobry lekarz z powołaniem, miły, uprzejmy. Miałem zabieg bezboleśny robiony przez p.doktora w Zawierciu w Ultrasonografii. Wszystko dobrze. Lekarz z powołaniem.