lekarz Józef Dziedzic

Ginekolog położnik, USG

Pan Józef bardzo kompetentny lakarz niesamowicie uprzejmy, wesoły , uczciwy . Była to moja pierwsza w życiu wizyta strasznie sie balam , byłam bardzo zadowolona z wizyty, od tego czasu mineło 3 lata urodziłam zdrowa córeczke:) POLECAM

Byłam 2 razy u tego pana i niestety bardzo się zawiodłam. Nie mówi nic konkretnego na temat choroby, nie tłumaczy, a jego metody leczenia też pozostawiają wiele do życzenia. Niepotrzebnie wydane pieniądze na wykupienie recepty... Ale to dowiedziałam się dopiero, kiedy poszłam na konsultację do innego ginekologa.

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo uprzejmy, potrafi wszystko wytłumaczyć i wyjaśnić. Polecam

Po wizycie u tego lekarza w Centrum onkologii mam dość,teraz nawet tabliczka na drzwiach mnie boli.

Wspanialy lekarz i czlowiek jednoczesnie. Kompetenty, mily , konkretny, uprzejmy i bardzo ludzki. Dokladnie wysluchuje. Wszystkie badania robione są na czas. Wlacza wszystkie mozliwe srodki by wyleczyc z choroby np. stany zapalne. Do prowadzenia ciazy jest niezastapionym lekarzem. Mozan zawsze do niego zadzwonic w razie problemow. Jest bardzo dokladny. Zdecydowanie polecam wszytkim Pana Doktora. :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Jacek Skórczewski

Pomorska 39