lekarz Józef Janowski

Bardzo dobrze tłumaczy metodę leczenia schorzenia. Zawsze poświęca dużo czasu pacjentce. Polecam właśnie tego ginekologa każdej kobiecie.

bardzo doświadczony, rzetelny, dokładny lekarz.do tego świetne podejście do pacjentki,zawsze uśmiechniety, zawsze miły.usg podczas wizyty plus badanie w niskiej cenie.nie zbywa klientek, dokładnie bada, porozmawia.

Zapewnia komfort psychiczny i- na ile to możliwe w czasie badania ginekologicznego- fizyczny. Jest bardzo taktowny i delikatny- stara się, aby pacjentka w i tak wstydliwej sytuacji, jaką jest intymne badanie, nie miała żadnych dodatkowych przykrości. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Polecam każdej kobiecie w każdym wieku.

Jak najbardziej POLECAM tego lekarza. Prowadzi moją ciążę i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń.

Wyjątkowo przyjemny lekarz. Jeden na cały Stargard porządny lekarz. Byłam już u wielu lekarzy i tylko on jeden zrobił na mnie na prawdę dobre wrażenie. Inni to same chamy i prostaki a dr Janowski jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie i do tego jest dżentelmenem. Pacjentki traktuje z najwyższą starannością i skupia się na przypadku po to by pacjentkę wyleczyć a nie żeby odbębnić wizytę i skasować pieniądze jak niektórzy. Jestem z niego bardzo zadowolona i będę go zawsze polecała wszystkim paniom które są nie zadowolone z lekarzy w swoich przychodniach.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Stargard Szczeciński"?

Janusz Gostyński

Praktyka prywatna