dr hab. n. med. Józef Jordan

Laryngolog

ten człowiek uratował mi życie wozili mnie od szpitala do szpitala Doktor zajął się mną i zatop nie mam już 18 lat godny polecenia

Byłam u doktora ponieważ, miałam bardzo duży katar i zanikł mi węch i smak. Po zbadaniu, lekarz stwierdził, że mam uszkodzony nerw węchu i zalecił mi bardzo silne leczenie. Po tej wizycie poszłam do innego lekarza aby upewnić się czy czy dr Józef J. dobrze zdiagnozował moja chorobę. Okazało się że mam porostu ALERGIĘ. Za wizytę zapłaciłam 100zł i za leki też 100zł. Wszystko poszło w piach! Osobiście, nie pójdę więcej do tego lekarza.

Za wizytę zapłaciłam 100zł i za leki też 100zł. Wszystko poszło w piach!
Osobiście, nie pójdę więcej do tego lekarza.

jedyny kóry rozpoznał raka krtani po pierwszej wizycie a byłem u czterech lekarzy laryngologów w tym dwoje z tyt dr.dzęki Niemu żyję i gadam:)

Przyszedłem prywatnie do pana Józefa z zatkanym uchem, po tym jak miałem czekać miesiąc żeby pójść normalnie do lekarza, ucho odetkał w minutę, po wizycie słyszę tak czysto jak nigdy. 100 zł nie poszło na marne. Polecam.

UWAŻAM ŻE LEKARZ JEST W PORZĄDKU MIŁY KONTAKT ZDECYDOWANIE DOBRY POLECAM

UWAŻAM ŻE LEKARZ JEST W PORZĄDKU MIŁY KONTAKT ZDECYDOWANIE DOBRY POLECAM

Po wizytach u "specjalistów", którzy traktowali mnie jak królika doświadczalnego i przepisywali leki na różne dolegliwości bez uprzedniego, właściwego zdiagnozowania rzeczywistego problemu, postanowiłam udać się prywatą wizytę do profesora. Po 20 min postawił on diagnozę, jak sądzę trafną, przepisał niedrogie leki po których choroba zniknęła jak ręką odjął. Wyprowadził też na prostą kilku członków mojej rodziny z innymi dolegliwościami (zatoki, przewlekły nieżyt nosa, nieżyt gardła).Polecam w 100%.

pacjentem profesora jestem od 20 lat i z całkowitą pewnością polecę go każdemu. Jest to osoba szalenie kompetentna, o ogromnej kulturze osobistej i doświadczeniu.

Wizyta u Pana doktora Józefa Jordana od lat kosztuje 100 zł. To jakieś bzdury, że 150 :/ Jest kompetentny, taktowny, reprezentuje bardzo wysoki poziom.

Wizyta u Pana doktora Józefa Jordana od lat kosztuje 100 zł.
To jakieś bzdury, że 150 :/
Jest kompetentny, taktowny, reprezentuje bardzo wysoki poziom.

za 5minut badania,zainkasował 150zł.to zdecydowanie za dużo,za tak krótką wizyte.