lekarz Józef Kłoskowski

Psychiatra

Nie uprzejmy, zacofany i bardzo arogancki lekarz. Wystawił diagnozę która nie miała nic wspólnego z objawami. Brak indywidualnego podejścia. Jedyne wrażenie jakie na mnie zrobił, to takie że mu zawracam głowę. Diagnoza i recepta wystawiona pochopnie, bez pogłębionego wywiadu.

Absolutnie godny polecenia. Pełne zrozumienie problemu. Bez pośpiechu, wytłumaczenie tego, co potrzeba.

byłam wczoraj na wizycie u doktora w PZP.leczę się u niego ponad pół roku. poprosiłam o zmianę leków,znam swój organizm wiem po których dobrze się czuję. pan doktor przepisał mi leki,o które prosiłam.kilka miesięcy temu byłam wrakiem,nie chciało mi się żyć.teraz normalnie funkcjonuję.nie trzeba do mnie wzywać karetki,bo z powodu nerwicowych dusiłam się,wartości ciśnienia były tak wysokie,że zagrażało to mojemu życiu.niektóre opinie są bardzo niesprawiedliwe o p.kłoskowskim.osobiście Bardzo POLECAM wizyty u niego.po wielu latach wreszcie jestem leczona skutecznie.

byłam wczoraj na wizycie u doktora w PZP.leczę się u niego ponad pół roku.
poprosiłam o zmianę leków,znam swój organizm wiem po których dobrze się czuję.

beznadziejny lekarz,na prośbę o pomoc w bardzo trudnej sytuacji życiowej i brakiem mozliwości poradzenia sobie z nią.skwitował-nie obchodzi mnie to nie zajmuję się pana problemami życiowymi.podchodzi do pacjenta pretensjonalnie nie wiążąc oczywistych faktów wpływających na ludzką psychikę powiązanych z przewlekłymi dolegliwościami somatycznymi.

beznadziejny lekarz,na prośbę o pomoc w bardzo trudnej sytuacji życiowej
i brakiem mozliwości poradzenia sobie z nią.skwitował-nie obchodzi mnie to
nie zajmuję się pana problemami życiowymi.podchodzi do pacjenta pretensjonalnie
nie wiążąc oczywistych faktów wpływających na ludzką psychikę powiązanych
z przewlekłymi dolegliwościami somatycznymi.

Błędnie wypisana recepta na lek z substancją czynną o skutkach ubocznych podczas, gdy wyraźnie zapewniał, że lek ma inną substancję czynną (bardziej bezpieczną).

Wspaniały lekarz, problem w tym, że od jakiegoś czasu nie odbiera telefonu, może ktoś wie gdzie obecnie pracuje? Pilne !

Bardzo dobry fachowiec,z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Wzbudzający zaufanie Pomógł wielu pacjentom-leczy skutecznie.

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem;rozumiejący problemy zgłaszających się pacjentów;dobry diagnosta