Józef Krawczuk

Wspaniały człowiek! Moja córeczka miała zapalenie oskrzeli, Pani doktor w przychodni przepisała antybiotyk, a po kontroli stwierdziła, że wszystko jest Ok. Niestety coś nadal się działo… trafiłyśmy do Pana Józefa i okazało się że zapalenie oskrzeli nadal jest, a do tego doszło obustronne zapalenie uszu ( Pani z przychodni nawet nie zbadała uszu), taka infekcja groziła utratą słuchu. Serdecznie dziękujemy Panie Doktorze i życzymy dużo zdrowia!

Dla mnie - Pan Doktor to Anioł . Nie mam słów , żeby opisać tak Wspaniałego Człowieka , Lekarza , Przewodnika . Nieprzeciętna wiedza , dobroć i kultura osobista sprawia , że kłaniam się w pas takiemu Geniuszowi, jakim jest Pan Doktor. Wiele razy wyleczył wręcz uratował naszą córkę z chorób , których w przychodni nikt z lekarzy nie wysłuchał ,trafnie nie zdiagnozował . Marnowałam tylko czas na przychodnie. Dla nas i naszego dziecka to zaszczyt być pacjentem. Panie Doktorze - zdrówka życzymy i dziękujemy za taką cudowną posługę dla ...

Panie Doktorze - zdrówka życzymy i dziękujemy za taką cudowną posługę dla naszych pociech .

To nie jest lekarz-to aniol ktory wszystko wie, dla mnie jest najlepszy na swiecie,po chwili rozmowy wiedzial co mi dolega a za granica leczyli mnie 3lata bez zadnych rezultatow,tyle czasu zmarnowane:(

Najlepszy lekarz jakiego znam. To on wykrył, że córka ma bakterie w coli w moczu, a pani z przychodni powiedziała, że to jakaś infekcja i na bardzo wysoką gorączkę kazała podawać ibum na zmianą z paracetamolem. On zauważył, że dziecko ma powiększoną śledzionę i że jest groźny stan zapalny. Można zadzwonić do niego w nocy i zawsze przyjmie. Sprawdzi uszy, a pani z przychodni daje skierowanie do laryngologa. Jest na pewno najlepszym lekarzem w rejonie i długoletnim doświadczeniem.

Jest na pewno najlepszym lekarzem w rejonie i długoletnim doświadczeniem.

Odradzam, lekarz nastwawiony jedynie na pieniądze. Przykład moich dzieci: bliźniaki - na pierwszej wizycie zdiagnozował zapalenie oskrzeli. Przypisał antybiotyk. Zalecił wizytę kontrolną po 7 dniach. Rachunek 140 zł (nie ma zniźki przy dwójce dzieci). Po 7 dniach poprawa nieszczegolna. Po kolejnej wizycie kontrolnej przedłużył antybiotyk na kolejne 7 dni. Rachunek 140 zł. ( w sumie 280 zł - leczenie kompletnie nie przyniosło rezultatów) Po kolejnych 5 dniach dzieci ciagle kaszlą, katar leje się ciurkiem. W tej chwili zastanawiam się co zrobic z dziećmi. Na kolejna wizytę za 140 zł nie mam ochoty, nie mając do tego pewności co zaleci tym razem. Zapisze ten sam antybiotyk? Dla mnie leki,które przypisał nie sprawdziły się. Moim zdaniem powinien zlecić antybiogram a nie przypisywac w ciemno antybiotyk. NIE POLECAM

bardzo dobry lekarz, mozna nawet zadzwonic i jesli mozna to zawsze pomoze

bardzo dobry lekarz, mozna nawet zadzwonic i jesli mozna to zawsze pomoze

Dr Krawczuk jest owszem dosyć drogi, tym bardziej jeśli wymaganych jest kilka wizyt,ale uważam że lepiej zapłacić niż później żałować,że dziecko było nie tak leczone w przychodni. Gdy mój synek ciężko oddychał byłam z 5 razy u lekarzy w przychodni. Ciągle zapisywali różne lekarstwa (nie tanie) np.wapno w syropie a synek miał zapalenie prawego płuca o czym dowiedziałam się właśnie od Dr Krawczuka. Od tamtego wydarzenie wogle nie marnuje czasu jeżdżąc z maluszkiem do przychodni.

JEDYNY LEKARZ DO KTÓREGO MAM ZAUFANIE.PODAJĄC OBJAWY CHOROBY TELEFONICZNIE ZAWSZE STAWIA WŁASCIWĄ DIAGNOZĘ.