lek. dent. Józef Krupiński

3,4
3,6
3,3
3,6

Bardzo dobry fachowiec szybko uporał się z moim problemem (usunięcie ósemki). Po usunięciu dostałam dokładne wytyczne jakie lekarstwa brać.

Pan doktor chyba sam sobie wystawia pozytywne opinie. Ja mogę napisać jedno- nie oceniam jego fachowości bo wyszłam z gabinetu po 5 minutach, poziom chamstwa, ignorancji i lekceważenia przekroczył dla mnie granice. Nie polecam, chyba że komuś nie zależy na tym aspekcie wizyty i jest odporny na chamstwo.

Przestańcie pisać bzdury,Pan Doktor Józef Krupiński to nie tylko stomatolg TO MISTRZ wspaniały lekarz ,kochany ,skromny człowiek, ma niesamowite zdolności jako chirurg ,przesmpatyczny fachowiec w swojej dziedzinie,polecam

Kompetentny i doświadczony lekarz, wie co robi, wyrywalam u niego 2 dolne ósemki bez boleśnie i profesjonalnie. Mam aparat na górze i nie robil z tego problemów. Po zabiegu wszystko wytlumaczyl, przepisal antybiotyk. Podczas zabiegu pyta czy się dobrze czuje, czy chce zęba na pamiątkę. Mily i godny polecenia lekarz.

Pan doktor to prawdziwy specjalista. Po usunięciu ósemek nie było opuchlizny, zabiegi przebiegły szybko i sprawnie. Z leczenia też jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu takiego lekarza jak dr Krupiński.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Sosnowiec"?

Marzanna Danecka

Rejonowe Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu
ul. Teatralna 9

Marcin Branny

Średnia 15/4
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DUODENT S. C. Marcin Branny Artur Przyniczyński
Dworcowa 9
Dąbrowa Górnicza