dr n. med. Józef Mierzwiński

Laryngolog dziecięcy

świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście

Świetny specjalista, znający się na tym co robi, spokojnie opisuje cały proces leczenia, w bardzo dobry sposób przekazuje informacje na temat choroby, poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi i z pewnością nie jest to czas stracony. Gorąco polecam!

Świetny specjalista.Wie co robi.Uratował słuch mojemu dziecku wszczepiając dwa implanty słuchu jedno czasowo.Z wyrazami szacunku mama Szymona

Osoba kompetentna, jasno tłumaczy postawioną diagnozę. Ja chodziłam na prywatne wizyty i mogę potwierdzić z czystym sumieniem, że lekarz ten sztucznie nie przedłuża kolejnych wizyt tylko stara się wyleczyć (jeśli to możliwe) podczas 2 - 3 spotkań. Polecam.

Bardzo dobry lekarz.. Leczyłam się u niego na wadę słuchu. Za pierwszym razem trafił w odpowiednie lekarstwa, które mi pomogły. POLECAM !!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog dziecięcy Bydgoszcz"?

Jan Olijewski

Centrum Medyczne Gizińscy