dr n. med. Józef Mierzwiński

Laryngolog dziecięcy

Świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście. Bardzo dobry lekarz, godny polecenia.

Bardzo w życiu kiedyś pomógł jeśli chodzi o prawe ucho lepiej się słyszy niż ludzie za to dziękuje po prostu słuch wyostrzony.

świetny specjalista, tłumaczy dokładnie co robi i dlaczego, cierpliwy do dzieci, ma do nich dobre podejście

Świetny specjalista, znający się na tym co robi, spokojnie opisuje cały proces leczenia, w bardzo dobry sposób przekazuje informacje na temat choroby, poświęca naprawdę dużo czasu pacjentowi i z pewnością nie jest to czas stracony. Gorąco polecam!

Świetny specjalista.Wie co robi.Uratował słuch mojemu dziecku wszczepiając dwa implanty słuchu jedno czasowo.Z wyrazami szacunku mama Szymona

Osoba kompetentna, jasno tłumaczy postawioną diagnozę. Ja chodziłam na prywatne wizyty i mogę potwierdzić z czystym sumieniem, że lekarz ten sztucznie nie przedłuża kolejnych wizyt tylko stara się wyleczyć (jeśli to możliwe) podczas 2 - 3 spotkań. Polecam.

Bardzo dobry lekarz.. Leczyłam się u niego na wadę słuchu. Za pierwszym razem trafił w odpowiednie lekarstwa, które mi pomogły. POLECAM !!!

Super lekarz, polecam. Dokładnie tłumaczy, poswięca sporo czasu. Jest kompetentny i nie naciąga.

POLECAM! Świetny lekarz, spokojna rozmowa, poświęcił nam tyle czasu ile tego potrzebowaliśmy. Spełnił moje oczekiwania. Rewelacyjne podejście do dzieci-nawet tych uczulonych na białe fartuchy!!! Ceni się wysoko , ale jest tego warty. POLECAM!

bardzo dobry specjalista,leczy moje małe dziecko,cieszę się że trafiłam na niego