dr n. med. Józef Pitera

Pan Doktor to wspaniały specjalista, który posiada ogromne doświadczenie, a przy tym miły i empatyczny człowiek. Bardzo polecam Pana Doktora bo nie bagatelizuje problemu, zleca badania, prowadzi swoich pacjentów z pełnym zaangażowaniem. Wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na pytania i buduje atmosferę spokoju. Dba o komfort psychiczny swoich pacjentów. Jednym słowem cudowny Doktor i Człowiek!

Z obawy przed bólem pooperacyjnym unikałem operacji przez blisko 5 lat. Tydzień po operacji przepukliny pachwinowej nawrotnej wykonanej przez Pana Doktora czuje się bardzo dobrze. I napewno nie można zarzucić Panu doktorowi braku zaintersowania pacjentem. A mam porownanie z poprzednią operacją po której " zbierałem się " 3 miesiące. Naprawdę godny poleceniaa

Bardzo nieprzyjemny Pan, opryskliwy, zero szacunku do pacjenta. Leczenie za pieniążki wygląda nieco inaczej, jak widać uprzejmość u tego Pana trzeba kupić. Nie polecam.

Mam mieszane uczucia co do tego Pana doktora. Z jednej strony potrafi trafnie zdiagnozować chorobę, a z drugiej jest nieuprzejmy i lekceważy pacjentów.

stanowczo nie polecam, przyjął w szpitalu ale wziął pieniądze jak na wizycie prywatnej - nie pomógł ale dzięki Bogu nie zaszkodził

Jest świetnym fachowcem, zna się doskonale na swojej pracy. Pomaga w wielu trudnych chorobach, jest miły, uprzejmy. Polecam...

gdyby każdy mógł być tak miły i normalny dla pacjentów jak pan doktor! widać było jak się stara i chce pomóc człowiekowi i mimo, że cały oddział jest na jego głowie, on i tak jest dobry. świetny specjalista

Byłam u pana doktora z moim tatą i zostaliśmy bardzo dobrze potraktowani. Miał on przeprowadzone kompleksowe badania i pomimo początkowych niepewności co do powodu jego choroby później okazało się, że opinia pana doktora na początku była trafna. Bez żadnych "kopert" czy innych bzdur o których ludzie piszą, zostaliśmy potraktowani bardzo dobrze i miło.

Byłem przyjmowany u pana doktora i szczerze mówiąc nigdy nikt z lekarzy tak bardzo nie przejmował się moim stanem jak on. Bardzo przejmuje się swoją pracą i dobrem pacjenta, jak leżałem w szpitalu zaglądał kilka razy dziennie, żeby sprawdzić czy wszystko jest ze mną w porządku, a do tego potrafił miło i z uśmiechem podejść do pacjenta. Nie rozumiem tych negatywnych wpisów, są one chyba od ludzi którzy chcą załatwić wszystko w 5 minut na już, bo są "tymi strasznie ważnymi". Żadne dawanie kopert nie wchodzi w grę, bo wiem od kilku osób, że co do tego pana doktora to zupełnie nie wchodzi w grę. On po prostu jest na swoim stanowisku po to, aby pomagać człowiekowi, a jego kompetencje tylko to potwierdzają. Z resztą nie za darmo dostaje się tytuł doktora nauk, a nie tylko lekarza, co zdarza się najczęściej. Polecam każdemu Pana Piterę, świetny specjalista!

z tym panem rozmawiałam tylko raz...i ostatni.Ostrzegam wszystkich chcących się leczyć u tego pana.To nie jest lekarz! To jest tylko facet,który leczy tylko kieszeń pacjentów a nie ich samych.Moją matkę "leczył' od ponad roku na jakąś bakterię w brzuchu...a teraz jest po operacji raka trzustki.Operowana była w szpitalu MSWiA w Warszawie i zakończyła się pomyślnie.Teraz czekamy na wyniki badań histopatologicznych.Dziwię się,że ten niby lekarz piastuje tak odpowiedzialne stanowisko ordynatora oddziału chirurgii.Przed jego gabinetem powinien stać znak ostrzegawczy "uwaga niebezpieczeństwo". Życzę wszystkim zdrowia.