dr n. med. Józef Rozkosz

Endokrynolog, Onkolog, Radioterapeuta

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dba o pacjenta wszystko dokładnie tłumaczy. Leczenie się u dr ponad 3 lata. Leczy mnie również w ciazy. Jego zaangażowanie jest niesamowite. Jedyny minus to, że w dzień wizyty czeka się po 2 3 h, ale ilość ludzi do Pana dr mówi sama za siebie. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego lekarza. Polecam każdemu.

6 lat leczyłam się u dr Rozkosza, po przeprowadzce do innego województwa szukałam dobrego endokrynologa zaliczyłam 4 specjalistów przytyłam 40kilo. Teraz jeżdżę 280 kilometrów do dr Rozkosza wyniki mam w normie i schudłam 23 kilo i walcze dalej. Polecam

Masakra! Odradzam. Umowilem się na wizytę jakie 2 tyg temu i wypadła wczoraj. Miałem być pierwszy o 16 a tam sporo osób o okazuje sie ze doktor "nie będzie sie bawił w szkole " i przyjmuje według kolejności przyjścia. I nie chodzi o to ze miałem być pierwszy, gdyby mnie zapisano na inna godzinę to byłbym pubktualnie. Tymczasem doktor przychodzi 25 min po o ani me ani be.. Kompletne lekceważenie pacjenta. Stracił moje zaufanie na starcie. W pon idę do innego endokrynologa

Wspaniały lekarz, pomógł mi w ciężkim dla mnie okresie, potrafił spokojnie i rzeczowo wyjaśnić , wszystkim poświęca tyle czasu ile potrzeba. Godny polecenia.

Kompetentny lekarz, najlepszy specjalista ,ma podejscie do pacjenta, potrafi rzeczowo i spokojnie wytlumaczyc chorobe, godny zaufania.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gliwice"?

Centrum Onkologi

Kłodnicka 16 lok. 3